Na internetu se objevily fotografie očekávané vlajkové lodi společnosti Samsung Galaxy Note 9 s prasklým čelním sklem.

Po řadě předchozích informací o tom jak bude nový Samsung Galaxy Note 9 vypadat se dočkáváme prvních fotografií tohoto zařízení, bohužel však s prasklým čelním sklem.

Jak si můžete povšimnout, tak předchozí informace nelhaly v tom smyslu, že design zařízení bude téměř totožný jako u předchozího modelu Note 8. Změny se opravdu dočkala pouze zadní strana, kde se přesunul snímač otisků prstů pod čočky fotoaparátu. Inovace se zcela jistě nedočká ani balení a Samsung tak zachová designovou linii i zde.

Další změny již nejsou na první pohled viditelné, protože se týkají hardware a S-pen. Note 9 stejně jako S9 a S9+ přijde s dvěma variabilními aperturními zadními kamerami. Pokud jde o S-Pen, zdroje očekávají, že příslušenství nyní bude moci dálkově ovládat některé funkce Note 9, jako je nastavení časovačů fotografií a ovládání hlasitosti. Rovněž bude přímo usilovat o uspokojení firemních uživatelů, neboť Samsung bude nově obsahovat laserový ukazatel zabudovaný ve stylusu.

[irp posts=”36500″ ]

Dále jen připomeneme že Note 9 bude mít 8 GB paměti RAM, 4 000 mAh baterii a v závislosti na trhu až 512Gb úložného prostoru.

Samsung Galaxy Note 9 bude oficiálně představen v New Yorku 9. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno