Navzdory dobrému půlroku, který do vydání nového Samsung Galaxy S10 a S10+ zbývá, se již začínají objevovat první spekulace o tom, čím bude tato vlajková loď Samsungu vybavena.

Již se hovoří o to, že se Samsung chystá vydat dokonce tři varianty Galaxy S10, aby navýšil svůj podíl na trhu a zvýšil tržby. Na trhu by se tak měli objevit celkem tři velikosti S10 s rozměry displejů 5,8 “, 6,1” a 6,4 “palce. Přičemž S10 s velikostí 5,8” nabídne LCD display a zbývající dvě zařízení budou disponovat high-end AMOLED displejem.

Dnešní zprávy od Thajwanských dodavatelů hardwaru informují o tom, že dvě ze tří verzí tohoto zařízení budou obsahovat ultrazvukové rozpoznávání otisků prstů. Dodavatelé na Tchaj-wanu oznamují, že společnost Samsung má zájem o rozpoznávání otisků prstů ultrazvukem, protože chce odlišit SVÉ smartphony Galaxy S od zařízení z roku 2019 a od nabídky společností Apple i dalších čínských společností. Tchajwanské GIS (General Interface Solution) a čínská O-tech poskytnou ultrazvukové senzory otisků prstů pro varianty Galaxy S10 6,1 “a 6,4”.

[irp]

Podle dnešních informací se společnost Samsung chystá vyrobit 40 milionů kusů Samsungů Galaxy S10, z nichž dvě varianty s AMOLED displejem budou představovat 34 až 36 milionů vyrobených kusů. Zbylé zhruba 4 milióny kusů budou ve variantě s nejmenší úhlopříčkou a LCD displejem. (Tato varianta se zřejmě ani neobjeví na našem trhu.)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno