Stylový bílý herní bezdrátový headset pro PlayStation a počítače je nyní dostupný i pro náš trh.

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology oznámila uvedení herního headsetu HyperX Cloud Stinger Core wireless na český trh. Headset pracuje na frekvenci 2,4 GHz a je vyráběný ve stylové bílé barvě. Nový headset má 40 mm měniče, které vydávají zvuk v pohlcující kvalitě s čistými středy, výškami a působivými basy.

„V HyperX jsme nadšení, že můžeme na český trh uvést dostupný a spolehlivý headset, který přinese prvotřídní zážitky pro konzolové hráče,” vysvětluje Bianca Walter, business manažerka pro HyperX EMEA. „Cloud Stinger Core wireless je provedený ve stylové bílé barvě a zachovává komfort a styl produktů HyperX.“

Herní headset Cloud Stinger Core wireless využívá odlehčeného designu a dosahuje tak hmotnosti pouhých 275 gramů. Náušníky jsou navíc měkké a headset je tak ideálním pro dlouhé herní seance. Je kompatibilní s PS4, PS5 a počítači a nabízí pohodlné ovládání hlasitosti přímo na náušníku spolu s mikrofonem potlačujícím okolní hluk, který se automaticky zatlumí při zaklopení. Optimální velikost si pak hráči nastaví díky bytelnému ocelovému posuvníku, který zároveň posiluje celkovou pevnost.

Baterie HyperX Cloud Stinger Core wireless vydrží až 17 hodin1 a bezdrátový přenos dosáhne až do vzdálenosti 12 metrů.

Dostupnost

Herní headset HyperX Cloud Core wireless je nyní dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 2690 Kč v síti partnerských prodejců a v HyperX Online obchodu. Pro více informací o headsetu HyperX Cloud Stinger Core wireless navštivte prosím přímo stránky produktu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno