Přeneste se do virtuálního světa své oblíbené hry a prožijte příběhy hrdinů na vlastní kůži. Projektor ViewSonic PX701-4K vám přinese nezapomenutelný herní zážitek, který jen stěží odlišíte od reality.

  • Domácí projektor s 4K Ultra HD rozlišením
  • Ultrarychlá odezva 4,2ms a vysoká obnovovací frekvence 240 Hz
  • H/V korekce lichoběžníkového zkreslení
  • Maximální jas 3 200 ANSI lumenů pro ostrý obraz v jakémkoliv prostředí
  • Větší obraz s nižší cenou za palec obrazové plochy

Projektor ViewSonic PX701-4K s jasem 3 200 ANSI lumenů a podporou formátů HDR a HLG pozvedne váš herní zážitek na novou úroveň. Díky ultrarychlé odezvě a vysoké obnovovací frekvenci 240 Hz se při hraní už nebudete muset potýkat s rozostřením nebo sekáním obrazu.

PX701-4K oceníte i při projekci filmů nebo videí, 100palcový obraz zvládne přibližně ze 3 metrů s poměrem stran 16:9. Funkce horizontální a vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení umožní snadné a rychlé vyrovnání obrazu a nástroj Projector Warping Tool zajistí dokonale rovný obraz i na zakřiveném povrchu.

Projektor je vybaven rovněž technologií SuperEco+, která prodlužuje životnost světelného zdroje z 15 na 20 tisíc hodin, což v přepočtu znamená čtyři hodiny každodenního sledování po dobu 13 let. PX701-4K navíc využívá odražené reflexní světlo, audiovizuální zážitek si tak můžete vychutnat prakticky bez škodlivého modrého světla.

Více informací na viewsonic.com.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno