Dvojice headsetů je zacílená na nejnovější generace herních konzolí PlayStation a Xbox – přináší ověřenou kvalitu a plnou podporu všech funkcí.

HyperX dnes uvádí na trh dvojici nových headsetů připravených pro konzole.

Prvním je HyperX Cloud Flight, který se může pochlubit rozšířenou kompatibilitou s konzolí PlayStation. Nový headset, který vedle PlayStation 4 přidává i kompatibilitu s PlayStation 5, nabízí konzolovým hráčům bezdrátové připojení 2,4 GHz a charakteristický komfort HyperX s výdrží baterie až 30 hodin pro delší bezdrátové hraní na jedno nabití. Do designu byla přidána nová LED dioda pro ztlumení mikrofonu pro viditelnější ovládání mikrofonu.

Headset HyperX Cloud Flight posouvá pohodlí na vyšší úroveň díky odolným nastavitelným ocelovým posuvníkům na hlavovém mostě a paměťové pěně HyperX, která je charakteristická pro delší hraní. Cloud Flight nabízí uzavřenou konstrukci náušníků, 50 mm měniče pro pohlcující zvuk ve hře a náušníky otočné o 90 stupňů, které hráčům umožňují odložit si náhlavní soupravu na ramena mezi hraním.

Přečti si  Galaxy S23 Ultra uniká v plném rozsahu, šokujícím způsobem je podobný Galaxy S22 Ultra

Herní headset HyperX Cloud Flight nabízí bezdrátový zážitek s dosahem 20 metrů2 a výdrží baterie až 30 hodin1. Sluchátka nabízejí pohodlně zabudované ovládací prvky, které uživatelům umožňují nastavit LED efekty, ztlumení mikrofonu, napájení a hlasitost. Odnímatelný mikrofon s potlačením šumu a LED indikátorem ztlumení navíc pomáhá hráčům komunikovat se spoluhráči v týmu.

Druhým headsetem je potom bezdrátová verze CloudX Stinger Core, která je vybavena přímým bezdrátovým připojením Xbox Wireless pro vysoce kvalitní bezdrátový zvuk pomocí jediného tlačítka. CloudX Stinger Core využívá 40 mm měniče, které poskytují pohlcující zvuk s technologií Windows Sonic a nabízejí čistý zvuk a vylepšené basy, které zvyšují úroveň herních zážitků.

Herní headset CloudX Stinger Core má lehkou konstrukci, váží pouhých 275 gramů a nabízí měkké náušníky pro pohodlí během dlouhých herních seancí. Tento oficiální licencovaný headset pro Xbox nabízí řadu funkcí pro pohodlné používání, včetně náušníků otočných o 90 stupňů, které umožňují odložení na ramena, pohodlného ovládání hlasitosti umístěného na náušníku, otočného mikrofonu s potlačením šumu a nastavitelných ocelových posuvníků náhlavního mostu.

Přečti si  Sackboy: A Big Adventure potvrzeno pro PC, vychází 27. října s podporou 4K a 120 FPS

Herní headset HyperX CloudX Stinger Core nabízí bezdrátový zážitek s dosahem 20 metrů1 a výdrží baterie až 17 hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno