Společnost Sony představuje dvoje nová bezdrátová sluchátka – WF-C500 a WH-XB910N – která vám otevírají ještě snazší cestu k poslechu hudby tak, jak ji máte nejraději.

Nejnovější skutečně bezdrátová sluchátka Sony WF-C500 představují ideální volbu, pokud si chcete vychutnat svou oblíbenou hudbu v ještě lepší kvalitě. Díky jedinečným možnostem přizpůsobení zvuku, kompaktnímu designu, snadnému párování přes Bluetooth®, dlouhé výdrži baterie a voděodolnému provedení nyní můžete poslouchat hudbu, ať už se vydáte kamkoli.

Sluchátka přes hlavu WH-XB910N nabízí oproti svému předchůdci WH-XB900 vylepšenou funkci odstranění okolního hluku a vynikající basy jako z klubu, takže vás dokáží přenést na místa, kam rádi chodíte za hudbou, aniž byste museli opustit pohodlí domova.

WF-C500 – Kompaktní rozměry, nekompromisní zvuk

Skutečně bezdrátová sluchátka WF-C500 mají kompaktní design, takže pohodlně padnou do ucha. Nenechte se však zmást jejich velikostí. Sluchátka WF-C500 poskytují vysoce kvalitní zvuk díky technologii DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), která obnovuje kompresí ztracené vysoké a nízké tóny poslouchané skladby a vytváří lepší zážitek z poslechu.

Ať už posloucháte elektrizující pop nebo rap s dunivými basy, můžete si přizpůsobit zvuk sluchátek WF-C500 pomocí ekvalizéru v aplikaci „Sony | Headphones Connect“. Vybírat můžete z různých nastavení, čímž si kvalitu zvuku můžete upravit podle aktuálně poslouchaného hudebního žánru, nebo si dokonce vytvořit a uložit vlastní nastavení.

Pohodlí je základ
Sluchátka WF-C500 jsou navržena tak, aby byla malá, lehká a bezpečně a pohodlně seděla v uších. Proto jsou ideálním společníkem, ať už se vydáte kamkoli. Díky jejich zaoblenému tvaru se příjemně nosí a vy se můžete soustředit na to, co je důležité – na hudbu. Nový ergonomický design povrchu sluchátek napomáhá jejich stabilnějšímu uchycení.

Kompaktní a stylové pouzdro
Oblé nabíjecí pouzdro sluchátek WF-C500 je malé a snadno se přenáší v kapse nebo tašce. Vy si tak můžete sluchátka vzít kamkoli s sebou. Jeho průsvitné víčko s úpravou připomínající matné sklo dodává pouzdru stylový, luxusní vzhled.

Vychutnejte si pohodový bezproblémový poslech
Sluchátka WF-C500 byla speciálně navržena pro pohodlný každodenní poslech. Tlačítka pro snadné ovládání umožňují nejen přehrávání, zastavení nebo přeskakování skladeb a nastavení hlasitosti – nabízejí také snadný přístup k preferovanému hlasovému asistentovi, Google Assistant nebo Siri, skrze které můžete uskutečňovat a přijímat hands-free hovory.

Jedním kliknutím se můžete připojit k preferovanému hlasovému asistentovi a nechat se od něj navigovat, přehrávat hudbu a posílat zprávy. Telefonní konverzace navíc mohou plynule probíhat díky hands-free volání, které je nyní s vestavěnými kvalitními mikrofony zřetelnější než kdykoli předtím.

Skvěle se hodí na cesty
Baterie sluchátek vám zajistí až 10 hodin užívání a praktické nabíjecí pouzdro dobije sluchátka na dalších 10 hodin tak, že si můžete užívat až 20 hodin poslechu. Sluchátka WF-C500 jsou ideální pro poslech na cestách, a pokud spěcháte, můžete snadno prodloužit výdrž baterie pomocí 10minutového rychlého nabíjení, které vám zajistí až hodinu přehrávání navíc.

Díky voděodolnosti splňující standardy IPX4 nepředstavuje pro WF-C500 problém ani stříkající voda a pot, takže můžete pokračovat v poslechu hudby, ať už děláte cokoli.

Model WF-C500 je ideální také pro multitasking. Pokud chcete poslouchat hudbu a zároveň mít možnost konverzovat, vyjměte z nabíjecího pouzdra pouze jedno sluchátko a používejte je jako obvykle.

Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth® umožní plynulý a nepřerušovaný poslech, díky němuž nebude nic jiného než vy a hudba. Čip Bluetooth®, jímž jsou sluchátka WF-C500 vybavena, přenáší zvuk do levého a pravého ucha současně a optimalizovaná konstrukce antény zajišťuje vynikající poslech. A díky minimálnímu zpoždění zvuku bude sledování vašich oblíbených filmů ještě lepší.

Přeneste párty kamkoli, s basy jako v klubu díky WH-XB910N

Sluchátka s konstrukcí přes hlavu WH-XB910N, která se vyznačují výjimečnými basy a vylepšeným potlačením okolního hluku, napodobují atmosféru vašich oblíbených festivalů nebo klubů. Sluchátka WH-XB910N jsou vybavena technologií EXTRA BASS™, která zajišťuje působivě hluboký a úderný zvuk. Tvar a tělo sluchátek byly vyvinuty pro ještě lepší zvýraznění basů, například vylepšeným utěsněním tlaku vzduchu mezi reproduktory a ušními bubínky zajišťujícím přesný a výrazný rytmus zvuku. Toho všeho bylo dosaženo při zachování čistoty vokálů, takže zvuk zní, jako by vaši oblíbení umělci vystupovali přímo ve vašem pokoji.

Sluchátka WH-XB910N s technologií Dual Noise Sensor posouvají digitální potlačení okolního hluku na vyšší úroveň, abyste se mohli skutečně odstřihnout od okolního světa.

Křišťálově čisté hovory
Sluchátka WH-XB910N jsou vybavena technologií Precise Voice Pickup, která kombinuje dva vestavěné mikrofony s pokročilým zpracováním zvukového signálu, takže jasně a přesně snímá váš hlas při hands-free hovorech.

Zlepšete svůj zážitek z poslechu
Model WH-XB910N rovněž využívá technologii DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), která umožňuje vylepšit zvuk vašich oblíbených skladeb, takže budou ještě blíže původní nahrávce. Navíc si můžete přizpůsobit zvuk přesně podle svých představ pomocí ekvalizéru v aplikaci „Sony | Headphones Connect“.

Sluchátka WH-XB910N zachycují pomocí dvou mikrofonů s oboustrannou zpětnou vazbou ještě více okolního zvuku, což znamená, že si můžete vychutnat poslech, který vás udrží ve spojení s okolím. Aplikace „Sony | Headphones Connect“ vám dokonce umožňuje nastavit úroveň propustnosti okolního hluku, což znamená, že na večírek nebudou vpuštěny žádné nežádoucí zvuky.

Užijte si chytřejší poslech
Chytré funkce vám umožní přizpůsobit si poslech podle svých představ. Model WH-XB910N využívá funkci Adaptive Sound Control, která rozpozná, kde se nacházíte a co děláte, a podle toho upraví nastavení okolního zvuku – takže si můžete vychutnat dokonalý poslech, ať už jste venku v davu lidí, nebo sami v tiché místnosti.

Funkce Adaptive Sound Control se dokonce naučí rozpoznat místa, která často navštěvujete, a přizpůsobí zvuk vašemu prostředí. Od kanceláře přes posilovnu až po oblíbenou kavárnu si můžete vychutnat úžasný zvuk, ať jste kdekoli.

Baterie s dlouhou výdrží, která udrží party v chodu
S výdrží baterie až 30 hodin poskytuje WH-XB910N dostatek energie pro dlouhé cesty a prodloužené festivalové víkendy. A pokud se vám vybije baterie, 10minutové rychlé nabíjení vám poskytne až 4,5 hodiny přehrávání.

Sluchátka WH-XB910N jsou rovněž vybavena oblíbenou funkcí Multipoint connection umožňující připojení ke dvěma Bluetooth® zařízením najednou. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, z kterého zařízení hovor přichází, a automaticky se plynule připojí k tomu správnému. Mezi zařízeními lze jednoduše přepínat pouhým stisknutím tlačítka.

Model WH-XB910N můžete podle potřeby snadno ovládat dotykem. Klepnutím nebo přejetím prstu po dotykovém panelu na boku sluchátek můžete měnit skladby, upravovat hlasitost a přijímat nebo uskutečňovat hovory. Můžete se snadno naladit na své okolí pouhým přiložením ruky na kryt. Tím okamžitě umožníte, aby začal okolní zvuk pronikat dovnitř.

Model WH-XB910N je kompatibilní s asistenty Google Assistant a Alexa, které vám pomohou s každodenními úkoly a zajistí vám hands-free pomoc na cestách. Můžete se spojit s přáteli, vyhledávat informace, poslouchat hudbu, nastavovat upomínky a další.

Celodenní poslech hudby a pohodlí
Sluchátka WH-XB910N jsou vybavena měkkými náušníky oválného tvaru, takže si nikdy nebudete potřebovat odpočinout od své oblíbené hudby, filmů nebo seriálů. Tato sluchátka jsou vyrobena z pohodlných materiálů – syntetické kůže a uretanu – a jejich náušníky mají optimální strukturu a rozměry pro výjimečné pohodlí při nošení, což z nich činí dokonalého společníka na cesty.

Sluchátka WH-XB910N mají i praktický design, který je umožňuje složit a úhledně zabalit do kompaktního a odolného pouzdra, jehož součástí je i audio kabel pro poslech s připojením pomocí kabelu, takže si hudbu můžete vzít opravdu kamkoli s sebou.

Připojení pomocí funkce Fast Pair
Sluchátka WF-C500 a WH-XB910N podporují funkci rychlého párování Google Fast Pair. To znamená, že je můžete snadno a rychle spárovat se svým zařízením se systémem Android. Funkce Swift Pair navíc umožňuje rychlé a snadné spárování sluchátek s počítačem se systémem Windows 10 prostřednictvím rozhraní Bluetooth®.

Nechte se zcela pohltit zvukem 360 Reality Audio
Model WF-C500, stejně jako WH-XB910N, umožňuje přehrávání skladeb v kvalitě 360 Reality Audio. Zvuk se přizpůsobí specifickému tvaru a velikosti uší uživatele. Díky 360 Reality Audio si můžete přenést koncert k sobě domů nebo poslouchat hudbu tak, jako byste byli s umělcem v nahrávacím studiu.

Na udržitelnosti záleží
Společnost Sony navrhla modely WF-C500 a WH-XB910N nejen jako stylové, ale také s ohledem na udržitelnost. Obalový materiál obou modelů neobsahuje žádné plasty, což odráží závazek společnosti Sony snižovat dopad svých výrobků a výrobních postupů na životní prostředí.

Ceny a dostupnost
⦁ Model WF-C500 je v prodeji od října 2021 v černé, bílé, ledově zelené a korálově oranžové barvě za cenu 2 399 CZK.
⦁ Model WH-XB910N je v prodeji v černé a tmavě modré barvě od října 2021 za cenu 5 199 CZK.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno