Bezdrátová sluchátka do uší připravená pro více platforem s technologií Dual-Wireless True Wireless navržená pro hraní her, s charakteristickým zvukem HyperX a DTS Headphone:X®

HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a lídr značky v oblasti her a esportu, dnes oznámil uvedení sluchátek HyperX Cloud MIXTM Buds, určených pro multiplatformní hraní a digitální životní styl. Jedná se o první herní headset HyperX2 True Wireless (TWS), který obsahuje bezdrátové připojení ve dvou režimech, s bezdrátovým připojením s nízkou latencí 2,4 GHz pro hraní her a Bluetooth®1 5.2 pro poslech, ať jste kdekoli.

Sluchátka Cloud MIX Buds nabízejí rychlé bezdrátové připojení herní kvality s kompatibilitou pro více platforem pomocí 2,4GHz bezdrátového adaptéru USB typu C nebo bezdrátového připojení Bluetooth pro multimediální zařízení nebo telefony. Přiložený adaptér USB-C na stolní USB-C zlepšuje dostupnost a umožňuje, aby klíč sloužil jako dálkové ovládání pro přepínání mezi 2,4GHz a Bluetooth připojením.

Přečti si  Huawei odhaluje, kdy představí mezinárodním trhu P60 Pro, Mate X3, Watch Ultimate a další

Sluchátka MIX Buds využívají velké 12 mm dynamické měniče a technologii DTS Headphone:X®2, která zajišťuje pohlcující herní zvuk. Buds nabízí prostorový zvuk 7.1 s přesnou prostorovou a lokální lokalizací pro přesnější umístění zvuku ve hře. Uživatelé si mohou pomocí softwaru HyperX NGENUITY přizpůsobit preferovaný zvukový profil včetně ekvalizérů a přiřadit a změnit přiřazení dotykových ovládacích prvků.

Jsme nadšeni, že můžeme vstoupit na trh skutečně bezdrátových zařízení s technologií, která mění pravidla hry a umožňuje hráčům vzít si hru s sebou, ať už jdou kamkoli,” řekla Bianca Walter, obchodní manažerka společnosti HyperX pro region EMEA. „HyperX i nadále vychází vstříc neustále se měnícím potřebám hráčů na všech platformách, včetně těch, kteří chtějí duální bezdrátové připojení s rychlými změnami ve zlomku sekundy na více platformách.”

Sluchátka MIX Buds se vyznačují charakteristickým komfortem HyperX a třemi velikostmi silikonových nástavců do uší, které jsou součástí balení, aby dokonale padly. Nabíjecí pouzdro chrání sluchátka Buds před poškozením a součástí pouzdra je silikonový obal pro uložení 2,4GHz adaptéru USB-C. Dlouhá výdrž baterie sluchátek Cloud MIX Buds nabízí až 33 hodin provozu na jedno nabití3.

Přečti si  iOS 17 bude aktualizací, která má přinést vysoce očekávané funkce

Dostupnost

Očekávaná dostupnost bezdrátových sluchátek HyperX Cloud MIX Buds je v červnu 2022 za doporučenou maloobchodní cenu 3 949 Kč. Další informace o dostupnosti sluchátek HyperX Cloud MIX Buds najdete na stránce produktu HyperX Cloud MIX Buds.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno