Aktualizace:

Asus ROG Phone 6 prošel čínským regulačním orgánem TENAA , podání nám umožnilo podívat se na specifikace i design telefonu. Verze, kterou vidíme, je překvapivě verze telefonu se značkou Tencent, což nás vede k přesvědčení, že společnost může vydat více než jednu edici.

Snapdragon 8 Plus Gen 1 nebude jediným působivým doplňkem k ROG Phone 6 od společnosti ASUS.

Jeden tipér se podělil o další specifikace, které se zdánlivě najdou v herním smartphonu, a pro nejlepší vlajkovou loď s Androidem ve své třídě je to nemůže být lepší.

ASUS dosáhl stropu co do limitu specifikací, protože ROG Phone 6 má vnitřnosti, které jsou podobné ROG Phone 5s

Tchajwanský výrobce při konfiguraci svých herních smartphonů rád využívá hardware naplno a ROG Phone 6 není výjimkou. Digital Chat Station sdílela některé specifikace patřící tomuto zařízení, počínaje displejem Samsung OLED, který by měl mít úhlopříčku 6,78 palce, měl rozlišení FHD+ a podporoval obnovovací frekvenci 165 Hz.

Jak bylo zmíněno výše, špičkový SoC ROG Phone 6 by měl být doplněn 18GB RAM, o které věříme, že bude podporovat standard LPDDR5. V této fázi není potvrzeno, zda ASUS uvede na trh levnější modely s nižší pamětí a úložištěm, jako tomu bylo u ROG Phone 5s. Zařízení bude mít také obří baterii 6000mAh s podporou 65W rychlého nabíjení, plus 64MP trojitý zadní fotoaparát a čtečku otisků prstů pod obrazovkou.

Pokud jde o další specifikace, tipér tvrdí, že ROG Phone 6 by měl vážit 229 gramů a měl tloušťku 10,39 mm, což z něj dělá docela objemnou vlajkovou loď, ale je jasné, že takto výkonné zařízení je třeba řádně chladit.  v předchozí zprávě jsme se dozvěděli, že zařízení bude mít o 30% větší vapor chamber, což nepochybně přispívá k nárůstu velikosti.

Vzhledem k tomu, že Snapdragon 8 Plus Gen 1 je údajně energeticky účinnější než Snapdragon 8 Gen 1, ROG Phone 6 by mohl být rychlejší a udržovat nižší teploty při běhu všech jader na maximální takt. I kdyby ASUS šel s méně účinným Snapdragonem 8 Gen 1, vylepšené řešení chlazení ROG Phone 6 by mohlo držet krok s SoC při spouštění náročných aplikací.

Očekává se, že ASUS uvede ROG Phone 6 na trh 5. července, čímž se stane jednou z prvních vlajkových lodí se Snapdragonem 8 Gen 1 Plus.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno