Bloatware je jedna z nejhorších věcí, kterou každý uživatel smartphonů z duše nenávidí, poradíme vám, jak se jej zbavit bez nutnosti rootu.

 Navzdory skutečnosti, že telefony Android nyní přicházejí s mnohem méně bloatware ve srovnání se situací před několika lety, neznamená to, že je zcela pryč a ve většině případů je bloatware jen nepříjemností, která stojí uživatelům v pohodlném užívání jejich strojů. Pokud vás zajímá, jak odstranit bloatware z telefonů Android, tento průvodce je přesně pro vás.

Nyní, během posledních několika let, Android zaznamenal významný vývoj softwaru třetích stran, což umožnilo vytvořit nástroje, které vám umožní zbavit se bloatwaru bez rootování vašich telefonů. Jistě, s rootem byl celý proces odstranění bloatwaru z telefonů Android velmi jednoduchý, ale pokud nechcete rootovat telefon, protože řada bankovních a jiných aplikací, jako třeba McDonald to zjistí, tak tato metoda je přesně pro vás.

Nyní v této metodě použijeme nástroj, který je velmi pohodlný a může snadno pokračovat a odstranit bloatware z telefonů Android. Existují také některé další metody, ale zahrnují zadávání nejrůznějších příkazů prostřednictvím ADB a odstraňování bloatwaru jeden po druhém. Tento nástroj vám umožní pokračovat a provést hromadné odstranění.

Universal Android Debloater je vynikající nástroj, pokud chcete odstranit bloatware z telefonů Android. Takže bez dalších řečí se na to pojďme podívat.

Poznámka:  Odinstalace určitých systémových aplikací může pokračovat a způsobit problémy se zařízením, proto se ujistěte, že jste si předem vytvořili kompletní zálohu svého zařízení.

Krok 1:  V telefonu přejděte do Nastavení > O telefonu > Informace o softwaru. Klepněte sedmkrát na číslo sestavení , dokud se nezobrazí zpráva, že jste nyní vývojář.

Krok 2:  Vraťte se do Nastavení a přejděte úplně dolů, abyste našli  možnosti pro vývojáře.

Krok 3:  Otevřete Možnosti vývojáře,  vyhledejte  ladění USB a zapněte je.

Krok 4:  Ujistěte se, že máte nainstalovaný ADB, pokud ne, přejděte sem a nainstalujte ADB do počítače.

Krok 5:  Dále přejděte na tento odkaz a stáhněte si soubor s názvem  uad_gui-windows.exe.

Krok 6:  Jakmile je program stažen, spusťte jej a připojte telefon. Pokud váš telefon žádá o povolení, udělte mu to.

Krok 7:  Zobrazí se seznam balíčků, které můžete odstranit. Vyberte ty, které chcete odstranit, a klepněte na Odinstalovat.

To je vše, lidi. Podle této příručky můžete pokračovat a odstranit bloatware z telefonů Android.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno