Snímky obrazovky toho, co se zdá být MIUI 14, se dostaly na web a odhalují některé z nadcházejících změn.

Je samozřejmé, že je nadstavba založena na Androidu 13. Zde je pohled na to, jak vypadá vývojová verze 22.7.19 (Xiaomi používá verze založené na datu, takže je to tak čerstvé, jak jen může být).

Aplikace Galerie získává funkci rozpoznávání textu, která vám umožní rychle zkopírovat text z dokumentů, které jste zachytili. K dispozici je také funkce „V tento den“, která zobrazí staré fotografie pořízené v daný den před lety.

Bude podporován Bluetooth LE Audio, což je další evoluce bezdrátového zvuku. Přináší nový vysoce kvalitní kodek a navíc podporu pro vysílání Auracast – jediné zařízení může fungovat jako jakási FM rozhlasová stanice a více podporovaných sluchátek může poslouchat. Navíc bude Multi-Stream schopen posílat zvuk do obou TWS buds současně. (současné headsety TWS mají hlavní pupen, který se připojuje k sekundárnímu konektoru).

MIUI 14 bude mít také vylepšenou ochranu Anti-fraud, která ukáže prstem na podezřelé hovory, zprávy a aplikace.

Nová verze vám také pomůže uklidit notifikace a přináší přepracované rozhraní asistenta. Uživatelské rozhraní aplikace Hodiny bylo také vylepšeno.

MyDrivers hlásí, že letos nebude k dispozici žádná přechodná verze MIUI, jako MIUI 12.5 z minulého roku. Xiaomi plánuje přejít přímo z v13 na MIUI 14.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno