Dá se s jistotou říci, že Samsung je v současné době v procesu vytváření hypu pro nadcházející skládací telefony Galaxy a příští měsíc se dočkáme několika vzrušujících představení.

Téměř vše, co chceme o novém skládacím zařízení vědět, uniklo, takže by nemělo být překvapením, že Samsung skočí do rozjetého vlaku a začne zařízení ještě více teasovat. Nyní společnost vydala nový trailer na Galaxy Unpacked, který nám dává pohled na to, co nás čeká.

V traileru je napsáno „Některé věci jsou lepší než jiné“, a i když trvá pouze 45 sekund, podařilo se mu teasovat jak Galaxy Z Flip 4, tak Galaxy Z Fold 4. Dá se s jistotou říci, že Samsung je odhodlán zajistit že se skládacím zařízením letos dostane té správné pozornosti.

Zdá se, že Samsung pro nejnovější řadu rozšířil i barevné varianty Bespoke Edition pro Galaxy Z Flip 4. Nejen to, Galaxy Unpacked 2022 bude hybridní událostí, což znamená, že se dočkáme i offline přítomnosti. Do procesu se zapojí i BTS.

Událost Galaxy Unpacked bude spuštěna živě 10. srpna a po jejím zahájení ji budete moci sledovat živě na této webové stránce, stejně jako na oficiálním kanálu a webu společnosti Samsung.

Pro ty, koho by to zajímalo, Samsung se chystá na Galaxy Unpacked oznámit řadu zařízení; kromě skládacích telefonů se chystáme získat také nová nositelná zařízení.

Ze kterého skládacího Galaxy zařízení jste nejvíce nadšeni? Dejte nám vědět v komentářích níže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno