V tuto chvíli každý ví, že Samsung se připravuje na představení zařízení Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4 10. srpna, ale většina lidí neví, že Samsung má plány, které zahrnují prodej více skládacích telefonů, než kdy prodala dnes již zrušené řady Galaxy Note.

A pokud je to pravda, pak je to docela ambiciózní cíl, který si Samsung stanovil a to hlavně s ohledem na cenu těchto zařízení.

Viceprezident divize mobilních zkušeností společnosti Samsung Sung Koo Kim hovořil o tom, jak se společnost těší na pokračování momentu Galaxy S a skládacích zařízení po zbytek roku.

Kromě toho se Samsung zaměřuje na to, aby jeho skládací zařízení „ dodávala objemy prodejů, které jsou vyšší než objemy prodejů řady Note.”

Samsung má dojem, že skládací telefony Galaxy jsou připraveny zasáhnout mainstream, a jakmile se tak stane, tyto telefony předčí z hlediska prodejů již vyřazenou řadu Galaxy Note.

Přečti si  Nová Prusa MK4 přináší řadu vylepšení. Bude to na konkurenci stačit?

I když je to jistě ambiciózní, je také velmi důležité poznamenat, že překonání prodejů řady Galaxy Note nebude snadný, a to jednoduše kvůli úspěchu, kterému se za posledních pár let těšila. Samsung tvrdí, že se společnosti loni podařilo prodat 10 milionů skládacích telefonů, z toho 8 milionů skládacích telefonů jsou Galaxy Z Flip 3 a Z Fold 3.

Pro srovnání, Samsungu se podařilo prodat kolem 20 milionů kusů Galaxy Note 20, 14 milionů kusů Galaxy Note 10 a celkem 190 milionů telefonů Galaxy Note, takže lze s jistotou říci, že skládací telefony mají co dohánět.

To nám dává důvod se domnívat, že Samsung plánuje prodat dohromady 14 milionů kusů Galaxy Z Flip 4 a Galaxy Z Fold 4, takže může dosáhnout stejné úrovně úspěchu jako řada Galaxy Note, ale jen čas ukáže, zda se společnosti podaří dosáhnout takového milníku.

Přečti si  OpenAI připouští, že chyba umožnila ChatGPT uniknout informace o kreditních kartách některých uživatelů

Vzhledem k tomu, že řada Note je oficiálně mrtvá a řada Galaxy S Ultra se stává další velkou věcí v oblasti produktivity, myslíte si, že Samsung dokáže překonat dědictví Note se svými skládacími telefony? 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno