V tuto chvíli každý ví, že Samsung se připravuje na představení zařízení Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4 10. srpna, ale většina lidí neví, že Samsung má plány, které zahrnují prodej více skládacích telefonů, než kdy prodala dnes již zrušené řady Galaxy Note.

A pokud je to pravda, pak je to docela ambiciózní cíl, který si Samsung stanovil a to hlavně s ohledem na cenu těchto zařízení.

Viceprezident divize mobilních zkušeností společnosti Samsung Sung Koo Kim hovořil o tom, jak se společnost těší na pokračování momentu Galaxy S a skládacích zařízení po zbytek roku.

Kromě toho se Samsung zaměřuje na to, aby jeho skládací zařízení „ dodávala objemy prodejů, které jsou vyšší než objemy prodejů řady Note.”

Samsung má dojem, že skládací telefony Galaxy jsou připraveny zasáhnout mainstream, a jakmile se tak stane, tyto telefony předčí z hlediska prodejů již vyřazenou řadu Galaxy Note.

I když je to jistě ambiciózní, je také velmi důležité poznamenat, že překonání prodejů řady Galaxy Note nebude snadný, a to jednoduše kvůli úspěchu, kterému se za posledních pár let těšila. Samsung tvrdí, že se společnosti loni podařilo prodat 10 milionů skládacích telefonů, z toho 8 milionů skládacích telefonů jsou Galaxy Z Flip 3 a Z Fold 3.

Pro srovnání, Samsungu se podařilo prodat kolem 20 milionů kusů Galaxy Note 20, 14 milionů kusů Galaxy Note 10 a celkem 190 milionů telefonů Galaxy Note, takže lze s jistotou říci, že skládací telefony mají co dohánět.

To nám dává důvod se domnívat, že Samsung plánuje prodat dohromady 14 milionů kusů Galaxy Z Flip 4 a Galaxy Z Fold 4, takže může dosáhnout stejné úrovně úspěchu jako řada Galaxy Note, ale jen čas ukáže, zda se společnosti podaří dosáhnout takového milníku.

Vzhledem k tomu, že řada Note je oficiálně mrtvá a řada Galaxy S Ultra se stává další velkou věcí v oblasti produktivity, myslíte si, že Samsung dokáže překonat dědictví Note se svými skládacími telefony? 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno