Apple plánuje uvést na trh své nadcházející modely iPhone 14 a iPhone 14 Pro s velkým množstvím dopředných doplňků. 

Očekává se, že hlavní upgrady přijdou s modely iPhone 14 Pro, zatímco standardní modely budou mít stejný design. Protože však letos neexistuje žádný iPhone „mini“, společnost uvede na trh větší 6,7palcový iPhone 14 Max. Navzdory různým upgradům se říká, že cena iPhone 14 bude začínat na 799 dolarech. Jde o stejnou cenu, jakou si Apple účtoval za loňské modely iPhone. Přejděte dolů a přečtěte si další podrobnosti o tématu.

Novinky sdílí účet “ yeux1122 “ na korejském blogu Naver. Naznačuje, že Apple nebude zdražovat řadu iPhone 14 a že bude začínat na 799 dolarech. Blog poznamenává, že Apple se bude držet stejné ceny, aby vyrovnal klesající poptávku uprostřed zpomalení trhu smartphonů. Rozhodnutí ponechat stejnou cenu pro 6,1palcový iPhone 14 je učiněno „na nejvyšší manažerské úrovni“, přestože se náklady na výrobu zvýšily a dodavatelský řetězec čelí nepokojům.

Pokud jsou pověsti pravdivé, bude to druhý rok beze změny ceny. Naposledy Apple zvýšil cenu iPhonu v roce 2019 uvedením iPhonu 11. Dříve cena iPhonu 13 začínala na 699 dolarech. Tento rok však nebude žádný iPhone 14 mini a místo toho společnost oznámí nový iPhone 14 Max.

Nejsme si však jisti, zda Apple přijme stejnou cenovou strategii pro modely iPhone 14 Pro. Je to proto, že standardní modely přicházejí s minimálními aktualizacemi, ale modely „Pro“ mají mít zásadní přepracování. Modely iPhone 14 Pro budou obsahovat displej se dvěma výřezy, vylepšený hardware fotoaparátudisplej Always-On a výkonný čip A16 Bionic. Naproti tomu modely iPhone 14 budou mít stejný design se zářezem, žádnou podporu Always-On a verzi čipu A15 Bionic.

Určitě berte novinky se rezervou, protože poslední slovo má Apple. Jakmile budou k dispozici další podrobnosti, budeme vás informovat. Jaký je váš názor na toto téma? Netrpělivě čekáte na iPhone 14 Pro? Podělte se s námi o své názory.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno