I když je Samsung zaneprázdněn přípravou Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4 na dnešní uvedení, neznamená to, že se společnost nechystá na příští rok s řadu Galaxy S23.

Jak jsme mluvili v předchozím úniku, víme o baterii a čipsetu Galaxy S23 Ultra, ale dnešní únik odhaluje o něco více. Nyní známe také číslo modelu a interní kódové označení telefonu.

Samsung uvede na trh řadu Galaxy S23 v prvním čtvrtletí příštího roku a dnes máme v rukou, jak se toto zařízení interně nazývá, to vše díky Paras Guglani.

Vzhledem k tomu, jak Samsung již začal pracovat na firmwaru pro další generaci telefonů, není překvapením, že již máme v rukou číslo modelu a používané kódové označení. Níže se můžete podívat na snímek obrazovky, který odhaluje všechny užitečné informace.

Jak můžete vidět, Galaxy S23 Ultra má kódové označení DM3 a číslo modelu je SM-918. Kromě toho můžete vidět také čísla modelů SM-S918BDS, SM-S918U, SM-S918U1 a SM-S918W. Všechny jsou spojeny se stejným zařízením s jediným rozdílem v regionech. Dá se s jistotou říci, že v nadcházejících dnech uvidíme informace i o zbytku modelů.

Očekává se, že Galaxy S23 Ultra přijde s čipovou sadou Snapdragon 8 Gen 2, QHD+ displejem, slušným nastavením fotoaparátu a stejnou 5 000 mAh baterií, jakou má Galaxy S22 Ultra. Můžete také očekávat, že telefon přinese slot S Pen a další vylepšení, pokud jde o designový jazyk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno