I když je Samsung zaneprázdněn přípravou Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4 na dnešní uvedení, neznamená to, že se společnost nechystá na příští rok s řadu Galaxy S23.

Jak jsme mluvili v předchozím úniku, víme o baterii a čipsetu Galaxy S23 Ultra, ale dnešní únik odhaluje o něco více. Nyní známe také číslo modelu a interní kódové označení telefonu.

Samsung uvede na trh řadu Galaxy S23 v prvním čtvrtletí příštího roku a dnes máme v rukou, jak se toto zařízení interně nazývá, to vše díky Paras Guglani.

Vzhledem k tomu, jak Samsung již začal pracovat na firmwaru pro další generaci telefonů, není překvapením, že již máme v rukou číslo modelu a používané kódové označení. Níže se můžete podívat na snímek obrazovky, který odhaluje všechny užitečné informace.

Přečti si  iPhone 15 bude podporovat nejnovější standard WiFi 6E

Jak můžete vidět, Galaxy S23 Ultra má kódové označení DM3 a číslo modelu je SM-918. Kromě toho můžete vidět také čísla modelů SM-S918BDS, SM-S918U, SM-S918U1 a SM-S918W. Všechny jsou spojeny se stejným zařízením s jediným rozdílem v regionech. Dá se s jistotou říci, že v nadcházejících dnech uvidíme informace i o zbytku modelů.

Očekává se, že Galaxy S23 Ultra přijde s čipovou sadou Snapdragon 8 Gen 2, QHD+ displejem, slušným nastavením fotoaparátu a stejnou 5 000 mAh baterií, jakou má Galaxy S22 Ultra. Můžete také očekávat, že telefon přinese slot S Pen a další vylepšení, pokud jde o designový jazyk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno