Oppo se spojilo se Spotify, aby bylo streamování hudby na novém ColorOS 13 o něco hezčía příjemnější.

Jedním z největších vylepšení je, že režim Always On Display nyní může zobrazovat widget Spotify. Ve výchozím nastavení je to malý widget, který zobrazuje aktuálně přehrávanou skladbu (s obalem alba). Dvojitým klepnutím na něj vyvoláte ovládací prvky přehrávání bez probuzení telefonu.

Jakmile je telefon odemčen, můžete použít speciální widgety domovské obrazovky, které odpovídají designu Aquamorphic OS. K dispozici je také Spotify karta, která nabízí hudební doporučení.

Spotify budete moci používat jako příjemnější způsob probuzení – aplikaci ColorOS 13 Clock můžete nastavit tak, aby místo standardního zvuku budíku spustila přehrávání konkrétních skladeb, seznamů skladeb nebo podcastů. Upozorňujeme, že to bude povoleno s nadcházející aktualizací OTA, která do zařízení přichází po 15. září.

„Naše partnerství se Spotify představuje nový průzkum možností operačních systémů pro chytré telefony. Prostřednictvím chytrých, pohodlných a na člověka zaměřených funkcí vyvinutých s našimi partnery přinášíme uživatelům inteligentnější a efektivnější operační systém, který jim umožňuje trávit více času poslechem hudby a dalšími nejoblíbenějšími funkcemi smartphonů OPPO,“ řekl Gary Chen, vedoucí softwarového produktu OPPO.

Nový OS dorazí samozřejmě na nová zařízení a postupně se bude rozšiřovat pro výběr starších zařízení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno