Už 17. září oslaví globální společnost OPPO krásných 18 let své existence.

Od svého založení v roce 2004 zůstává OPPO věrné svému přístupu k technologiím, které se zaměřují na uživatelsky příjemný zážitek. Zároveň pokračuje v posouvání hranic inovací. Od svých počátků v roli výrobce spotřební elektroniky se OPPO vyvinulo ve společnost poskytující komplexní služby. Svým uživatelům dodává OPPO integrovaná softwarová a hardwarová řešení i služby a je lídrem ve vývoji chytrých zařízení a služeb na trzích po celém světě.

Za uplynulých 18 let dosáhlo OPPO mimořádných výsledků v oblasti výzkumu a vývoje nových technologií i v rámci jejich využití při vytváření špičkových produktů pro zákazníky. Hlavní úsilí značky OPPO se soustředí na zobrazovací technologie mobilních telefonů, záznam fotek a videa ve špičkové kvalitě a rychlost dobíjení mobilních zařízení.

V současné době je OPPO čtvrtou největší značkou chytrých telefonů na světě, která obsluhuje zákazníky ve více než 60 zemích a regionech Evropy, Asie a Tichomoří, Latinské Ameriky, Středního východu a Afriky a udržuje strategická partnerství s více než 80 telekomunikačními operátory po celém světě.

U příležitosti oslav 18. výročí svého založení představuje společnost OPPO řadu nových on-line i off-line služeb a aktivit.

OPPO Global Community

Iniciativa OPPO Global Community se oficiálně spustí 17. září. Komunita bude uživatelům produktů OPPO poskytovat inkluzivní a otevřený ekosystém, který jim umožní dlouhodobě se zapojit, komunikovat a sdílet informace se společností OPPO i mezi sebou navzájem.

Přečti si  OnePlus představilo stabilní OxygenOS 13 pro OnePlus 10 Pro

Komunita bude také fungovat jako centrum pro řadu různých programů. Patří mezi ně třeba projekt OPPO Product Ambassadors, který uživatelům poskytne příležitost vyzkoušet si nejnovější produkty a inovace společnosti OPPO s předstihem; otevřené fórum O-Chat, kde mohou uživatelé z celého světa volně diskutovat o produktech a technologiích OPPO; a OPPO Lifesetter, vyzývající uživatele, aby se podělili o své vlastní životní příběhy, a pomohli tak inspirovat ostatní. Mimo jiné bude pro uživatele produktů OPPO a pro technologické nadšence otevřená možnost propojení s experty OPPO, kteří budou sdílet své zkušenosti s OPPO službami a produkty.

Společenská odpovědnost OPPO

Kromě poskytování skvělých produktů a služeb společnost OPPO dlouhodobě investuje do čtyř klíčových oblastí, včetně ochrany životního prostředí, posílení postavení mladých lidí, digitálního začlenění a do zdraví a pohody:

  • Ochrana životního prostředí: OPPO se zavázalo do celého životního cyklu svých výrobků začlenit koncept udržitelnosti. Kromě snížení množství plastů používaných v obalech se OPPO snaží také zvyšovat životnost a odolnost svých výrobků. Mezi tyto iniciativy patří i vlastní technologie Battery Health Engine (BHE), která pomáhá bateriím smartphonů udržet více než 80 % jejich původní kapacity i po 1 600 cyklech nabíjení a vybíjení, což je dvakrát více, než je průměr v odvětví.
  • Posílení postavení mladých lidí: Již čtyři roky po sobě běžel OPPO Renovators Emerging Artists Program, jehož cílem je podpořit mladé tvůrce, aby dali volný průchod své kreativitě a prostřednictvím umění představili budoucnost technologií.
  • Digitální inkluze: OPPO věří v technologie a zavazuje se zlepšovat design produktů tak, aby byly lépe přístupné, aby vyhověly specifickým potřebám různých skupin uživatelů. OPPO se jako jedna z prvních společností zaměřila na osoby s poruchou barevného vidění a představila funkci Color Vision Enhancement, která nabízí až 766 profilů zobrazení, aby těmto zákazníkům pomohla vychutnat si přesnější zobrazení barev.
  • Zdraví a pohoda: Sada OPPO Health Research Kit, kterou představila laboratoř OPPO Health Lab, obsahuje kompletní set nástrojů, které pomáhají zdravotníkům shromažďovat a analyzovat data, a usnadňují tak výzkum v oblasti zdraví. OPPO se stará také o duševní zdraví svých uživatelů a představuje proto aplikaci O Relax, která obsahuje řadu relaxačních zvuků a her, které majitelům OPPO smartphonů pomáhají relaxovat zábavnou formou.
Přečti si  Objevují se další podrobnosti o fotoaparátu Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP

Do budoucna bude společnost OPPO pod heslem „Inspiration Ahead“ pokračovat ve vývoji své značky i svého podnikání. Po obchodní stránce se OPPO zaměří na čtyři klíčové budoucí směry: učení pomocí umělé inteligence, efektivní produktivitu, zábavu a inteligentní zdravotnické produkty. Současně bude OPPO pokračovat v investicích do udržitelného rozvoje a v budování lepší budoucnosti pro všechny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno