Nová reklama na nadcházející VR soupravu představuje rozlišení 4K a funkce, jako vylepšené vykreslování, sledování očí, hmatovou odezvu a další.

Společnost Sony potvrdila, že PlayStation VR2 má být uveden na trh začátkem roku 2023 ( proslýchá se, že to bude v únoru nebo březnu ) a přinášení nových podrobností o nové náhlavní soupravě pro virtuální realitu stále nabírá na síle, protože se chystáme na její vydání. Za tímto účelem nyní společnost Sony vydala novou reklamu, aby ukázala některé funkce, kterými se nový hardware bude chlubit.

Spolu s ukázkami krátkých herních záběrů z titulů jako Horizon Call of the MountainFirewall UltraNo Man’s SkyResident Evil Village reklama nabízí několik hlavních funkcí PSVR2, včetně nových ovladačů a změny způsobu hraní (částečně díky jejich haptické zpětné vazbě a adaptivním spouštěčům), podpoře rozlišení 4K, vylepšenému vykreslování, sledování očí a dalším. Podívejte se na to níže.

Přečti si  Dostaňte se do formy... se slevou

Nedávno společnost Sony potvrdila, že PSVR2 nebude zpětně kompatibilní s původním PSVR, s odvoláním na obrovské rozdíly mezi hardwarem těchto dvou sluchátek. Nicméně následující zprávy tvrdily, že několik vývojářů pracuje na portech svých titulů PSVR pro druhou generaci.

Článek Reklama na PSVR2 ukazuje úžasnou hratelnost a představuje funkce nové generace se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno