Nedávno společnost Realme oznámila své nejnovější připravované uživatelské rozhraní s názvem Realme UI 4.0 založené na Androidu 13 a také společnost oznámila adaptační plány aktualizace. 

Po mnoha novinkách a některých oficiálních prohlášeních je zde veřejná beta aktualizace.

Jen před několika hodinami bylo pro zařízení Realme GT 2 Pro uvedeno Realme UI 4.0 založené na veřejné beta aktualizaci Android 13. Tato aktualizace je dostupná pouze v Číně a další regiony se této příležitosti brzy chopí.

Nyní je k dispozici beta verze předběžného přístupu Realme UI 4.0 pro smartphony Realme GT Neo 3 a Realme GT Neo 3 150W.

Co je program předběžného přístupu?

Toto je beta program, který našim fanouškům Realme umožňuje poprvé zažít aktualizaci Android 13. Mějte na paměti, že jako raný software se mohou vyskytovat chyby a některé aplikace nemusí fungovat správně. Instalace softwaru Early Access na váš primární telefon nemusí být doporučena.

Aplikace předběžného přístupu

  • Ujistěte se, že váš Realme GT NEO 3 | Realme GT NEO 3 150W má 60%+ baterii.
  • Aktualizujte své zařízení na požadovanou verzi uživatelského rozhraní → RMX3561_11.A.14 / RMX3561_11.A.15 | RMX3563_11.A.14 / RMX3563_11.A.15
  • Požádejte o předběžný přístup prostřednictvím kanálu aplikace Software Update:(Nastavení → Aktualizace softwaru → Klepněte na ikonu nastavení v pravém horním rohu → Zkušební verze → Použít nyní → Odešlete své údaje)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno