Spolu s novým iPhonem 14 a Apple Watch Series 8 Apple oznámil své nejnovější AirPods Pro 2 s mnoha novými přírůstky. 

Jednou z významných funkcí, které tentokrát přijdou, je delší výdrž baterie. Nyní bylo zjištěno, že AirPods Pro 2 má o 15 procent větší kapacitu baterie v každém sluchátku.

Apple uvádí, že nové AirPods Pro 2 přichází s další 1,5hodinovou výdrží baterie, když je povoleno aktivní potlačení hluku. MySmartPrice objevil záznamy v databázi 3C a odhalil, že sluchátka AirPods Pro 2 mají kapacitu baterie 49,7 mAh. Ve srovnání s původními AirPods Pro je baterie o 15 procent větší, takže sluchátka vydrží o 1,5 hodiny déle než dříve.

Kromě AirPods Pro 2 přichází MagSafe Charging Case s kapacitou baterie 523 mAh. To znamená, že nejnovější model je dodáván s extra 4mAh baterií. Apple však uvedl, že nové pouzdro MagSafe Charging Case nabídne až 6 hodin další výdrže baterie po dobu celkem 30 hodin, pokud je povoleno aktivní potlačení hluku.

Mohlo by být pravdou, že prodloužená výdrž baterie je způsobena vylepšením sluchátek. Čip H2 by mohl být potenciálně energeticky účinnější spolu se senzory detekce kůže. Pokud máte zájem dostat do rukou nová AirPods Pro 2, jejich cena je 7 290 Kč a lze si je objednat z online obchodu společnosti Smarty.

Nedávno se také crash testu zjistilo, že nová sluchátka je téměř nemožné opravit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno