Po týdnech testování firmwaru One UI 5.0 založeného na Androidu 13 prostřednictvím beta verzí na řadě trhů. Samsung konečně stáhl oponu ze softwaru a na dnešním SDC22 hovořil o softwaru obecně.

Podle společnosti je aktualizace téměř připravena opustit beta fáze a debutovat ve stabilní verzi již brzy.

Pro ty, kteří nejsou v obraze, společnost Samsung zatím vydala čtyři beta aktualizace One UI 5.0 pro řadu Galaxy S22 na několika trzích. Stále nevíme, zda čtvrtá beta bude poslední nebo přesné datum, kdy se aktualizace dostane na stabilní kanál.

Samsung Developer Conference 2022 však nyní skončila a jihokorejská firma nyní zúžila okno vydání a očekává, že uživatelé Galaxy S22 si budou moci jako první užít One UI 5.0 založené na Androidu 13.

Všichni víme, jak očekávané bylo One UI 5.0 založené na Androidu 13 pro uživatele Samsungu. Jasně, je to jen malé vylepšení, pokud jde o vzhled, ale pod kapotou jsou některé opravdu silné změny, díky nimž bude váš zážitek mnohem lepší.

Změny One UI 5.0 zahrnují, ale nejsou omezeny na přizpůsobení zamykací obrazovky, rozšířenou paletu barev, vylepšené upozornění na povolení, mírně přepracované rychlé přepínání, vylepšené animace, skládané widgety a další.

Na SDC společnost Samsung potvrdila, že aktualizace One UI 5.0 by měla opustit beta fáze a koncem tohoto měsíce se dostane na všechny zařízení Galaxy S22. To je určitě dobrá zpráva, protože jsme v polovině října, to by znamenalo, že One UI 5.0 je hned za rohem a do konce tohoto měsíce bychom ho mohli mít na stabilním kanálu.

Samsung stále nesdílel tiskovou zprávu o všem, co nového přijde s aktualizací One UI 5.0, ale nebojte se, jakmile dostaneme aktualizaci, budeme vás informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno