Pro ty, kteří nevědí, Xiaomi uvede řadu Xiaomi 13 koncem tohoto roku a v posledních několika měsících jsme viděli nějaké úniky. Nyní máme v rukou nejnovější rendery Xiaomi 13 Pro, které nám umožňují pochopit, o čem toto zařízení bude.

Únik pochází od Steve ‘ OnLeaks ‘ Hemmerstoffer a Zoutons a ukazuje nadcházející Xiaomi 13 Pro spolu s rozměry telefonu. Můžete se podívat na obrázky níže.

Snímky nám dávají pohled na poměrně masivní ostrůvek fotoaparátu se třemi fotoaparáty spolu s bleskem. Nejedná se o symetrické nastavení fotoaparátu, které běžně najdete na jiných telefonech. Rendery Xiaomi 13 Pro nám také umožňují nahlédnout na zakřivený displej, který bude mít úhlopříčku 6,55 palce, spolu se středovou kamerou.

Můžeme se také podívat na čtyři tečky na horní straně telefonu a vzhledem k tomu, jak Xiaomi stále přináší IR blastery, očekáváme, že jej telefon bude mít. Pokud ne, pak si nejsme jisti, na co se zde díváme.

Outlet také tvrdí, že Xiaomi 13 Pro bude mít rozměry 163 x 74,6 x 8,8 mm. V době psaní tohoto článku nemáme žádné informace o tom, kdy telefon vyjde, ale očekáváme, že telefon bude uveden na trh příští měsíc. Je to hlavně proto, že právě tehdy Xiaomi obvykle přichází se svou novou vlajkovou lodí.

Jako vždy vás budeme informovat o všem nadcházejícím k Xiaomi 13 Pro. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno