Samsung postupně pracuje na vylepšení své skládací technologie s každou generací svých smartphonů Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip. V tuto chvíli společnost nemá žádné velké konkurenty, ale zdá se, že Google pracuje na tom, aby se to změnilo.

Rendery Google Pixel Fold unikly online a ukazují známý design s tučnou cenovkou. Vezměte na vědomí, že Google se v minulosti pokoušel pracovat s technologií skládání, ale žádné produkty nikdy nespatřily světlo světa. Dnes Front Page Tech sdílel rendery Google Pixel Fold, který předvádí design zařízení spolu s dalšími detaily. Na první pohled je vidět, že Google Pixel Fold je o dost širší než Galaxy Z Fold od Samsungu. Ten je poměrně užší a snadno se vejde do kapsy. Naproti tomu vykreslení Pixel Fold vypadá hodně jako Oppo Find N.

Krycí displej Pixel Fold je vybaven 9,5MP fotoaparátem na displeji. Zdá se, že rendery ukazují dvě antény nahoře pro mmWave. Podobně jako u Pixelu 7 Pro se vykreslování Pixel Fold vyznačuje masivním hrbolem fotoaparátu se zaoblenými rohy. Výřezy pro fotoaparát jsou velmi podobné Pixelu 7 Pro a mají kruhový výřez ve tvaru pilulky úhledně umístěný na plošině vedle blesku a malé otvory pro mikrofon. Na zadní straně můžete také vidět sklo od okraje k okraji s logem „G“ umístěným uprostřed.

Kromě vnějšího designu se zdá, že rendery zobrazují vnitřek Google Pixel Fold s horním a spodním rámečkem. Tyto rámečky slouží k umístění předního fotoaparátu s rozlišením 9,5 MP. To znamená, že na vnitřní obrazovce není umístěna kamera pod displejem. Port USB-C se nachází v pravé dolní části okraje. Pokud jde o autentizaci, snímač otisků prstů je zabudován v tlačítku napájení nebo zámku, zatímco kolébka hlasitosti je umístěna pod ním. Jak je vidět na renderech, kovový pant Google Pixel Fold je zcela minimální.

Podle zdroje bude cena Google Pixel Fold stanovena na 1 799 USD a bude pravděpodobně uvedena na trh v květnu 2023. Ve stejném časovém rámci Google potenciálně uvede na trh svůj Pixel Tablet. Jakmile budou k dispozici další informace, sdělíme vám další podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno