Huawei pracuje na Huawei Watch Buds. Chytré hodinky, které jsou dodávány s vestavěnými bezdrátovými sluchátky.

Nokia udělala něco podobného s jedním ze svých telefonů, ale Huawei Watch Buds vypadají praktičtěji, protože překonávají potřebu nosit v kapse další pouzdro na TWS sluchátka. S informací přišlo Weibo spolu s upoutávkovým videem. Pro zájemce budou tyto nové chytré hodinky uvedeny na trh právě dnes, tedy 2. prosince.

Pokud vás to zajímá, kanálu YouTube QSQ Technology se podařilo dostat jeden kus Huawei Watch Buds do rukou a tak o nich udělali krátké video. Ciferník se otevírá a odhaluje místo pro vaše sluchátka.

I když to vypadá velmi působivě, mám určité obavy. Za prvé, Huawei Watch Buds vypadají tlustě a pochází od někoho, kdo vlastní hodinky založené na Valjoux 7750. Nejen to, sluchátka také vypadají malá, což by mohlo vést k podprůměrné výdrži baterie a nepříliš pohodlnému nošení. V neposlední řadě mohou sluchátka a vnitřky hodinek sdílet stejný zdroj energie, což by dále ovlivnilo výdrž baterie obou zařízení.

V době psaní tohoto článku nemáme dostatek podrobností o Huawei Watch Buds, ale víme, že chytré hodinky používají Harmony OS, který se za posledních pár let osvědčil.

Chcete-li získat úplné informace o sluchátkách Huawei Watch Buds, zůstaňte naladěni na dnešní oznámení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno