DJI Mini 3 Pro byl představen v květnu a odstartoval novou řadu v portfoliu společnosti. Nyní se nám díky únikům dostaly do rukou obrázky a detaily o DJI Mini 3.

Stejně jako zbytek série váží 249 g, aby se dostal do velmi důležité kategorie A1, která umožňuje lidem létat bez certifikátu. Verze Pro začínala na ceně 830 EUR s ovladačem RC-N1, 1 000 EUR s ovladačem RC a 740 EUR pouze za dron. Lite verze bude mnohem levnější a startovat bude někde v oblasti 400–500 EUR (ačkoli to může být cena pouze za dron).

Na základě zmiňovaných specifikací DJI Mini 3 překročí dobu letu svého předchůdce, protože se očekává, že bude nabídne až 38 minut letu (Mini 2 vydrželo až 31 minut, Mini 3 Pro až 34 minut). Nejvyšší letová rychlost je pro všechny tři stejná, 57,6 km/h (16 m/s).

Jak to vypadá, lite verze Mini 3 bude mít méně pokročilý systém vyhýbání se překážkám než Pro verze – možná dokonce žádný – takže držet se nižších rychlostí by bylo vhodné pro méně zkušené piloty.

Oficiální představení DJI Mini 3 se očekává 9. prosince (tento pátek). K dispozici bude několik konfigurací – jen dron nebo dron plus ovladač (RC-N1 nebo RC). K dispozici bude i kombo Fly More se dvěma bateriemi navíc, nabíječkou pro všechny tři, náhradními vrtulemi a ochranným pouzdrem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno