Pokud vše půjde podle plánu, Samsung uvede celosvětově řadu Galaxy S23 začátkem příštího roku.

Během posledních několika měsíců jsme viděli řadu úniků o zařízeních, včetně toho, že všechny telefony Galaxy S23 po celém světě budou mít exkluzivní verzi Snapdragon 8 Gen 2.

Dnes máme nějaké zprávy o Galaxy S23 Ultra, protože telefon prošel certifikací TENNA, odhaluje téměř vše, co potřebujeme vědět o nadcházejícím gigantu Samsungu.

Na základě certifikace TENNA ponese Galaxy S23 Ultra modelové číslo SM-G9180 (i když se bude v závislosti na regionu měnit). Telefon bude mít 6,8palcový displej s rozlišením QHD+ a údajně stejnou 120Hz obnovovací frekvenci. Specifikace jsou děsivě podobné těm, které jsme našli na Galaxy S22 Ultra, ale víme, že Samsung tentokrát použije nové a vylepšené panely.

Galaxy S23 Ultra bude mít Snapdragon 8 Gen 2 AC, která bude rychlejší než standardní varianta AB nalezená v jiných zařízeních. K dispozici bude také několik paměťových verzí: 8 a 12 GB RAM spolu se standardními variantami úložiště 256/512/1 TB podle regionu.

Když přejdeme k optice Galaxy S23 Ultra, tak je to možná to nejlepší na nadcházející vlajkové lodi. Zákazníci získají nový 1palcový 200megapixelový snímač. Získají také 12megapixelový ultraširokoúhlý a dva 12megapixelové fotoaparáty s 3x a 10x optickým zoomem. Na přední straně potom bude 12megapixelovou jednotka.

Galaxy S23 Ultra bude napájet 5 000 mAh baterie. Certifikační dokumenty však uvádějí kapacitu 4 855 mAh, což je běžná praxe.

Dá se s jistotou říci, že při pohledu na Galaxy S23 Ultra můžete říct, že tento telefon vypadá velmi podobně jako Galaxy S22 Ultra. Na základě předchozích úniků víme, že telefon bude vypadat stejně jako jeho předchůdce, přičemž největší rozdíly jsou pod ukryty pod povrchem, jako je vylepšený procesor a lepší fotoaparáty. Samsung samozřejmě využije svá softwarová kouzla k tomu, aby byl telefon ještě lepší.

Jak se těšíte na nový Samsung Galaxy S23 Ultra?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno