Do představení řady Galaxy S23 zbývají více než dva týdny, ale společnost přešla do režimu overdrive a oficiálně oznámila akci Galaxy Unpacked 2023. 

Korejský gigant rozeslal pozvánky do příslušných médií a personálu, a pokud by vás to zajímalo, tak akce Galaxy Unpacked se bude konat 1. února od 19:00 hod.

Samsung poznamenává, že od chvíle, kdy firma naposledy oficiálně uspořádala osobní akci, uplynuly tři roky, a vypadá to, že se pomalu věci vracejí do normálu. Na stránce oznámení společnosti bylo k události uvedeno následující, přičemž pro ty, kteří se nemohou oznámení fyzicky zúčastnit, jsou k dispozici další podrobnosti.

Přichází nová éra inovací Galaxy. Naše inovace jsou navrženy tak, aby umožňovaly neuvěřitelné možnosti lidem dnes i mimo jindy. Nová řada Galaxy S bude ztělesněním toho, jak definujeme dokonalý prémiový zážitek. Zvyšujeme laťku a nastavujeme nové standardy pro to, co je epické.

Připravte se na sdílení eposu.

1. února, poprvé za tři roky, uspořádá společnost Samsung Electronics v San Franciscu fyzickou akci Unpacked, která začíná v 19:00 hod. našeho času. Přidejte se k nám jako jedni z prvních, kteří uvidí nové prémiové inovace v rodině Galaxy. Událost bude živě přenášena na Samsung.com, Samsung Newsroom a YouTube kanálu společnosti Samsung.

Zůstaňte naladěni na Samsung Newsroom pro všechny nadcházející upoutávky a novinky o Galaxy Unpacked 2023.

Pokud jde o to, co Samsung hodlá oznámit na Galaxy Unpacked 2023, měly by nás přivítat zařízení Galaxy S23, Galaxy S23 Plus a Galaxy S23 Ultra. Před oznámením společnosti Samsung unikly některé podrobnosti o Galaxy S23 Ultra, které zdůrazňovaly jeho zobrazovací schopnosti.

Z předchozích zpráv jsme zjistili, že všechny tři modely budou pravděpodobně vybaveny přetaktovanou verzí Snapdragon 8 Gen 2, což povede ke zvýšení výkonu hned na začátku. Měli bychom také očekávat, že na Galaxy Unpacked 2023 bude odhalena spousta příslušenství spolu s párem Galaxy Buds. Pokud jde o zbývající uvedení produktů, budeme vám nadále přinášet aktualizace během oficiální akce i po ní, takže zůstaňte naladěni a přidejte si do kalendáře datum 1. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno