Řada Galaxy S23 bude oficiálně uvedena za méně než měsíc, 1. února , a zatím jsme viděli spoustu úniků kolem těchto zařízení.

Před pár dny jsme vám dali informace o barevných variantách pro všechna tři zařízení a dnes tu máme první pohled na rendery Galaxy S23, které vypadají jako obrázky z tiskové zprávy.

Je smutné, že v době psaní tohoto článku máme pouze rendery pro základní Galaxy S23 od Roland Quandt a winfuture.de, ale jsme si jisti, že zbývající zařízení se také brzy ukážou. Jak se dalo očekávat, tak na obrázcích neuvidíte od předchozí řady příliš rozdílů. Samsung se chystá na zaoblený tvar, připomínající Galaxy SIII, ale ten nebude až tak agresivní.

I když ne všechny rendery jsou ve vysokém rozlišení, dávají nám docela dobrou představu o tom, jak bude Galaxy S23 vypadat, a z toho si můžete udělat docela dobrou představu o tom, jak bude vypadat i Galaxy S23+. Pokud jde o variantu Ultra, je to úplně jiné zařízení a bude velmi podobné Galaxy S22 Ultra.

Jak již bylo řečeno, řada Galaxy S23 bude debutovat 1. února 2023. Zatím jsme neslyšeli o žádných plánech na další zařízení, takže se akce zaměří pouze na nové telefony. Jako vždy bude Samsung nabízet nějaké vychytávky pro ty, kteří si telefon předobjednají.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno