Výchozí vyzváněcí tón pro iPhone se může stát po určité době otravným, zejména proto, že jej společnost Apple stále nastavuje jako výchozí. Nyní však jeden hudebník vytvořil z této melodie kompletní skladbu, která je velmi poutavá.

Na Instagramu Tony Ann předvedl vyzváněcí tón, který se je součástí iPhone 14 Pro nebo iPhone 14 Pro Max. Název vyzváněcího tónu se nazývá ‘Opening’ a pokud jste jej ještě na svém iPhone nezvolili, můžete jej s jistotou najít v nabídce Nastavení a jsme si jisti, že jej budete znát.

Tony odvádí fenomenální práci tím, že vytvořil z vyzváněcího tónu pro iPhone celou skladbu. Skladba se rozjíždí pomalu, ale brzy nabírá tempo a vyzvánění mění v melodickou skladbu, kterou byste si jistě rádi poslechli celou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tony Ann (@tonyannnn)

Video nahrané na sociální síť nasbíralo již 950 000 lajků a vzhledem ke kvalitě obsahu věříme, že počítadlo bude ještě pár týdnů stoupat. Zklamáním videa je, že Tony Ann složil pouze malý klip, který je dlouhý jen něco málo přes minutu, a také neposkytl odkaz ke stažení, pomocí kterého by si uživatelé mohli změnit výchozí vyzváněcí tón na jeho skladbu.

Jsme si jisti, že i majitelé telefonů se systémem Android by rádi přepnuli své aktuální vyzváněcí tóny poté, co si poslechli, s čím přišel Tony Ann. Přinejmenším můžeme požádat naše čtenáře, aby si tento výtvor poslechli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno