Skvělá zpráva od Googlu! Magic Eraser nyní najdete na všech modelech Pixel a některých telefonech se systémem iOS/Android.

Funkce Magic Eraser, která debutovala u řady Pixel 6, je nyní k dispozici všem uživatelům iOS a Android s předplatným služby cloudového úložiště Google One. A všechny modely Pixel z Pixel 5a a dřívějších získají tuto funkci také, i když si nepředplatí Google One. Magic Eraser eliminuje rušivé předměty a postavy na vašich fotografiích. Abyste mohli Magic Eraser používat, musíte mít v telefonu nainstalovanou aplikaci Fotky Google.

Chcete-li použít Magic Eraser, otevřete aplikaci Fotky Google a klepněte na fotografii, kterou chcete upravit. Klepněte na možnost Upravit pod fotografií a poté klepněte na Nástroje. Pokud máte k dispozici Magic Eraser, uvidíte tlačítko pod fotografií. Klepněte na něj a telefon vám dá doporučení lidí a věcí, které chcete vymazat. Pokud ne, nakreslete prstem kruh kolem osoby nebo věci, kterou chcete z fotografie odstranit, a jako mávnutím kouzelného proutku zmizí.

Možná si všimnete, že při používání Magic Eraser budete mít na výběr ze dvou možností, „Erase“ a „Camouflage“. Pokud budete používat Magic Eraser, ujistěte se, že je zvýrazněno tlačítko Erase. Pokud chcete použít kamufláž, druhé tlačítko by mělo být stisknuto a zvýrazněno. Kamufláž je funkce, která ztlumí barvu objektů , které mohou být příliš barevné, a odvede pozornost od předmětu vaší fotografie. 

Google také přidává novou funkci k efektu HDR, který vyrovnává tmavé popředí a světlé pozadí na fotografiích, což umožňuje pronikat více detailů. Nyní bude efekt HDR fungovat tak, aby vyvážil jas a kontrast vašich videí. A pro ty, kteří rádi tvoří koláže, mohou nyní všichni uživatelé Fotek Google používat styly na jedné fotografii v editoru koláží. Nové styly budou také dostupné předplatitelům Google One a uživatelům Pixelů.

Původně se předpokládalo, že tyto funkce budou vyžadovat telefon s čipovou sadou Google Tensor nebo Google Tensor 2 zaměřenou na AI, ale zdá se, že společnost objevila způsob, jak tento požadavek obejít.

A konečně, pokud jste členem Google One, můžete získat dopravu zdarma na objednávky vytištěných fotografií a to i v Evropské unii. Pokud nejste členem Google One, začátkem příštího měsíce bude nabídnuta bezplatná zkušební verze, která uživatelům umožní tyto funkce také vyzkoušet.

Google One lze nainstalovat pro iPhone z App Store nebo pro modely Android z Obchodu PlayAplikaci Fotky Google lze do iPhonu nainstalovat z tohoto odkazu App StoreUživatelé Androidu mohou přidat aplikaci Fotky Google klepnutím sem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno