Samsung vydá Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 mezi srpnem a zářím, a pokud vše půjde podle tohoto plánu, dostaneme také docela slušné nositelné zařízení spolu s novými tablety.

Nyní jsme zatím obdrželi několik zajímavých podrobností o připravovaných zařízeních, ale nejnovější informace jsou spíše potvrzením, protože zasvěcenec a specialista v oboru odhalil, jaké barvy Samsung zvolí pro své další skládací telefony.

Samsung byl vždy skvělý, i co se barev týče, přičemž Galaxy S22 Ultra má úžasnou vínovou barvu. U Galaxy S23 se však Samsung rozhodl jít na trh s decentními barvami a nyní se zdá, že Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 budou následovat tento trend a budou mít také decentní barvy.

Podle tweetu od Rosse Younga bude Galaxy Z Fold 5 dostupný v béžové, černé a světle modré barvě. A Galaxy Z Flip 5 bude k dispozici v béžové, šedé, světle zelené a světle růžové barvě, a to díky tomu, že vyklápěcí telefon je více zaměřen na mladší generaci.

Young také poznamenal, že Samsung uvolní některé barvy s nižším objemem a zařízení Bespoke Edition, což dává smysl, protože se to pro společnost stalo trendem. Pokud jde o zařízení Bespoke Edition, pravděpodobně to bude pouze pro Galaxy Z Flip 5 a ne pro Galaxy Z Fold 5.

Upřímně, tentokrát jsem trochu zklamán výběrem barev ze strany Samsungu. Řada Galaxy S23 byla uvedena na trh s poněkud nudnými barvami, přičemž pořádně nevynikla ani jedna z nich. Zdá se, že Samsung se rozhodl jít stejnou cestou s Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5.

Oba telefony by měly být uvedeny na trh mezi srpnem a zářím. Jakmile se o těchto telefonech dozvíme více, budeme vás informovat. Můžete očekávat opravdu dobrá celková zařízení se solidní kvalitou sestavení, skvělými fotoaparáty a vynikajícím výkonem. Dejte nám vědět, jaké funkce vás nejvíce na Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 oslovily.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno