Samsung vydá Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 mezi srpnem a zářím, a pokud vše půjde podle tohoto plánu, dostaneme také docela slušné nositelné zařízení spolu s novými tablety.

Nyní jsme zatím obdrželi několik zajímavých podrobností o připravovaných zařízeních, ale nejnovější informace jsou spíše potvrzením, protože zasvěcenec a specialista v oboru odhalil, jaké barvy Samsung zvolí pro své další skládací telefony.

Samsung byl vždy skvělý, i co se barev týče, přičemž Galaxy S22 Ultra má úžasnou vínovou barvu. U Galaxy S23 se však Samsung rozhodl jít na trh s decentními barvami a nyní se zdá, že Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 budou následovat tento trend a budou mít také decentní barvy.

Podle tweetu od Rosse Younga bude Galaxy Z Fold 5 dostupný v béžové, černé a světle modré barvě. A Galaxy Z Flip 5 bude k dispozici v béžové, šedé, světle zelené a světle růžové barvě, a to díky tomu, že vyklápěcí telefon je více zaměřen na mladší generaci.

Young také poznamenal, že Samsung uvolní některé barvy s nižším objemem a zařízení Bespoke Edition, což dává smysl, protože se to pro společnost stalo trendem. Pokud jde o zařízení Bespoke Edition, pravděpodobně to bude pouze pro Galaxy Z Flip 5 a ne pro Galaxy Z Fold 5.

Přečti si  Uniklý snímek obrazovky First One UI 6.0 ukazuje velmi malou změnu uživatelského rozhraní

Upřímně, tentokrát jsem trochu zklamán výběrem barev ze strany Samsungu. Řada Galaxy S23 byla uvedena na trh s poněkud nudnými barvami, přičemž pořádně nevynikla ani jedna z nich. Zdá se, že Samsung se rozhodl jít stejnou cestou s Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5.

Oba telefony by měly být uvedeny na trh mezi srpnem a zářím. Jakmile se o těchto telefonech dozvíme více, budeme vás informovat. Můžete očekávat opravdu dobrá celková zařízení se solidní kvalitou sestavení, skvělými fotoaparáty a vynikajícím výkonem. Dejte nám vědět, jaké funkce vás nejvíce na Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 oslovily.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno