I když nás od Galaxy S24 dělí ještě dobrých 7 měsíců, začaly se objevovat podrobnosti o budoucí vlajkové lodi Samsungu. 

Někomu by to znělo divně, protože společnost se již připravuje na uvedení nového skládacího zařízení a tabletů v letošním roce, ale nebojte se, jsme si docela jisti, že jihokorejská firma tvrdě pracuje vždy na více vlajkových. Na základě nejnovějšího tipu máme informace jak o Galaxy S24, tak o jeho nástupci Galaxy S25, který vyjde v roce 2025.

Renomovaný tipér @Tech_Reve opět přišel se zajímavými detaily o budoucí vlajkové lodi Samsungu. Tipér uvádí, že by se Samsung mohl vrátit k používání Exynos 2400 pro Galaxy S24 spolu se Snapdragonem 8 Gen 3. Obě čipové sady budou založeny na 4nm výrobním procesu. Kromě toho má základní varianta a plus varianta údajně fotoaparáty ISOCELL GN3 a ultra varianta už nebude mít 3x a 10x teleobjektiv; Místo toho se Samsung rozhodne pro jeden složený teleobjektiv umožňující 3x i 10x optický zoom. To by znamenalo, že na telefonu uvidíme o jeden senzor méně.

Posuneme-li se dále, zdroj zmínil také Galaxy S25. Mohli jsme vidět variantu Exynos 2500 vedle varianty Snapdragon 8 Gen 4, obě založené na 3nm výrobním procesu. ISOCELL GN3 se již nebude používat a dočkáme se nového 200megapixelového snímače se spoustou nových technologií, jako je 17nm procesní obrazový snímač, integrace elektrod, nanofotonika a další.

Chápeme, že je příliš brzy spekulovat o řadě Galaxy S24 a Galaxy S25. Přesto musíme mít na paměti, že vývoj těchto zařízeních probíhá. Slyšeli jsme také, že Samsung by mohl nakonec úplně zabít variantu plus, takže nám zůstane jen základní varianta a ultra, což dává smysl, protože plus nenabízí nic převratného z hlediska upgradů.

Je smutné, že si budeme muset nějaký čas počkat, než začneme dostávat další zprávy o řadách Samsung Galaxy S24 a Galaxy S25. Společnost bude zaneprázdněna vydáním několika nových zařízení koncem tohoto roku, takže očekávejte, že nějaké konkrétnější informace o těchto zařízeních budou zveřejněny během září nebo později v tomto roce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno