Přestože je řada Galaxy FE slibná, prošla za posledních pár let několika turbulencemi. Galaxy S20 FE bylo vynikající zařízení a Galaxy S21 FE je také skvělý, jen doplatil na uvedení ve špatnou dobu.

Bohužel zatím jsme neměli možnost vidět Galaxy S22 FE, ale v poslední době se zdá, že tento model bude zcela přeskočen a na trh dorazí rovnou Galaxy S23 FE. Nedávno jsme slyšeli, že telefon bude používat starý Exynos 2200 od Samsungu, což mnoho fanoušků ale nepotěšilo. Dnes vám však přinášíme dobré zprávy.

Podle nově odhalených informací ze stále spolehlivého GalaxyClubu jsme se dozvěděli, že Galaxy S23 FE bude dodáván s 50megapixelovým primárním snímačem, který bude doprovázet teleobjektiv a ultraširoký snímač. To je dobrá zpráva, protože 50megapixelový snímač se nachází také v základní variantě, takže lze s jistotou říci, že Samsung používá stejný vynikající snímač pro své levné zařízení.

Nyní je nejslabším článkem Exynos 2200, což znamená, že v podstatě získáme loňský čipset, ale čipová sada není zas tak propastná vzhledem k telefonu, který bude stát méně než 600 dolarů, stále nabízí vynikající poměr cena/výkon, pokud takto nakonec vyjde. Zároveň také stojí za zmínku, že Samsung velmi ztěžuje život na trhu telefonům Fan Edition, včetně pověstmi opředeného Galaxy S23 FE. Důvod je jednoduchý, Galaxy A54 je již vynikající zařízení a každý, kdo chce zážitek z dobrého telefonu Samsung bez utrácení spousty peněz, by do něj měl jít.

Budeme muset počkat a uvidíme, co se Samsung rozhodne udělat s Galaxy S23 FE, za předpokladu, že se skutečně objeví na trhu a podaří se mu zaujmout řadu uživatelů. Společnost v současné době pracuje na nové sadě skládacích telefonů a nových tabletů, takže bude nějakou dobu trvat, než uvidíme, co nás čeká.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno