iPhone 15 a iPhone 15 Plus budou obsahovat řadu změn směřujících dopředu, protože Apple pracuje na zvýšení prodeje standardních modelů. 

Zatímco standardní modely jsou vybaveny nejnovějším designem, Apple se postará o to, aby iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max vyčnívaly z řady. Aby toho společnost dosáhla, chystá se zavést některé exkluzivní změny, které budou vyhrazeny pouze pro modely „Pro“. Únik sdílel obrázek krycího skla iPhone 15 Pro Max, jehož cílem bylo zvýraznit tenčí rámečky a nazvat jej „super vlajkovou lodí“. Přejděte dolů a přečtěte si další podrobnosti o této záležitosti.

Dříve bylo oznámeno, že modely iPhone 15 Pro budou dodávány s polovodičovými tlačítky a akčním tlačítkem, které nahradí přepínač Mute Switch. Nejnovější zvěsti ukázaly, že Apple již letos neuvažuje o solid-state řešení a kapacitní tlačítka budou vyhrazena pro příští rok u verzí „Pro“. Letos se říká, že iPhone 15 Pro Max bude mít tenčí rámečky, které dodají zařízení nový vzhled a dojem.

Podle nejnovějšího úniku od Ice Universe sdíleného na Twitteru, obrázek krycího skla vedle makety iPhone 15 Pro Max. Na obrázku je vidět, že se rámečky hodně zmenšily. Nazývá iPhone 15 Pro Max „super vlajkovou lodí“ a zdůrazňuje, že zařízení může mít jeden z nejtenčích rámů na smartphonu. Další leaker jménem ShrimpApplePro uvedl, že rámečky na iPhonu 15 Pro Max budou oproti současným vlajkovým lodím mírně zakřivené.

Zdroj: Ice Universe

Celkově se také říká, že zařízení je mírně tlustší, což by mohlo znamenat, že Apple začlení větší baterii a udrží plošinu fotoaparátu více vnořenou do zařízení. Co se týče Dynamic Island, je vidět, že velikost je oproti současným modelům nezměněna. Vzhledem k tomu, že Apple zmenšuje rámečky na iPhone 15 Pro a Pro Max, můžeme vidět také o něco větší displej, pokud se Apple nesnaží snížit externí vzhled zařízení.

Jak již bylo zmíněno dříve, o tlačítkách SSD se již neříká, že by přišla s iPhone 15 Pro. Očekáváme však, že společnost vymění Mute Switch za přizpůsobitelné akční tlačítko podobné Apple Watch Ultra. Berte zprávy s rezervou, protože poslední slovo má vždy Apple. Budeme vás informovat o nejnovějších aktualizacích, takže zůstaňte s námi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno