Přestože Google I/O 2023 mohl být pro některé ohromující, lze s jistotou říci, že Google učinil spoustu oznámení a jedním z nich je i to, jak společnost předělává Android a dodává mu spoustu Ai funkcí.

Společnost je hrdá na to, že můžete skutečně pokračovat a přizpůsobit si své zařízení Android tak, jak chcete, a díky síle generativní umělé inteligence můžete tyto schopnosti posunout ještě dále.

První novou funkcí, která přichází na Android, je Magic Compose. Tato nová funkce Zprávy od Googlu bude využívat generativní umělou inteligenci a pomůže vám „dodat do vašich konverzací další jiskru osobnosti“. Nová funkce bude nabízet návrhy založené na kontextu zprávy a dokonce vám může pomoci psát různými styly. Své zprávy můžete udělat stručné a profesionální nebo je nechat vypadat jako slavný dramatik, jako Shakespeare.

Kromě toho s aktualizacemi na Android 14 koncem tohoto roku si uživatelé budou moci ještě více přizpůsobit svou zamykací obrazovku pomocí nových hodin, zkratek, monochromatických barevných schémat a dalších. Získáváte také tapety emoji a filmové tapety, které budou moci přeměnit vaše oblíbené obrázky na 3D obrázky. K vytváření tapet můžete dokonce použít generativní umělou inteligenci, díky čemuž bude Android ještě lepší.

V neposlední řadě Google také oznámil, že aplikace jako Instagram dostávají noční režim a 10bitové HDR video. Kromě toho Android 14 přinese podporu pro Ultra HDR, což uživatelům umožní pořizovat mnohem lepší snímky, které vypadají skvěle.

Google neprozradil více o tom, co přichází na Android 14, ale očekává, že v nadcházejících dnech uslyší o všem a více. Zůstaňte tedy naladěni, protože budeme poskytovat kompletní pokrytí všeho, co Google nabízí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno