Apple AR Headset čelil v posledních několika letech četným zpožděním a očekává se, že společnost konečně brzy oznámí tento produkt. Nová zpráva naznačuje, že Apple uvede svůj vysoce očekávaný AR Headset na nadcházející akci WWDC 2023. 

Zařízení je údajně nabito mnoha funkcemi, které jej odliší od konkurence.

Informaci sdílí list The Wall Street Journal, který zdůrazňuje plány společnosti Apple uvést svůj AR Headset na akci WWDC 5. června. Pokud nejste obeznámeni, nejnovější zpráva uvádí, že zařízení bude mít design, který připomíná lyžařské brýle s externí baterií, která bude připojena kabelem. Před připojením k headsetu budete případně moci baterii odpojit a nabít ji. Není to poprvé, co slyšíme podrobnosti o funkcích AR Headsetu.

Publikace také poznamenává, že Apple zahájí sériovou výrobu až koncem tohoto roku. Navzdory problémům s výrobou se stále očekává, že Apple AR Headset bude uveden na akci společnosti WWDC 2023. Úniky na  Twitteru také poznamenaly, že podle zdroje z Tchaj-wanu a Spojených států začne sériová výroba AR Headsetu společnosti až v září kvůli zpožděním výroby. Apple oznámí řadu iPhone 15 v září a potenciálně po uvedení se zlepší hromadná výroba headsetu pro smíšenou realitu.

Pokud jde o funkčnost, Apple AR Headset „daleko překoná“ konkurenci a potenciálně uspokojí širokou škálu kategorií. Již dříve bylo uvedeno, že headset se výrazně zaměří na komunikaci, zábavu a hraní her. Kromě toho jsme minulý týden slyšeli, že náhlavní souprava společnosti Apple bude moci provozovat verzi softwaru pro úpravy Final Cut Pro od společnosti Apple. Co bude jedinečným prodejním argumentem Apple AR Headset, se však teprve uvidí.

Očekává se také, že Apple na WWDC 2023 oznámí svůj větší 15,5palcový MacBook Air s čipem M2. Vrcholem akce však bude iOS 17 společnosti, watchOS 10 a spousta dalších aktualizací softwaru. Vezměte na vědomí, že poslední slovo má Apple a mohl by klidně uznat za vhodné headset znovu odložit. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno