Říká se, že letošní OnePlus 12 přinese tolik potřebný upgrade fotoaparátu v podobě periskopické kamery, která bude konečně přidána do telefonu. Únik tvrdí, že společnost v současné době testuje telefon s SM8650, což je shodou okolností údajný Snapdragon 8 Gen 3.

Nyní se rozhodně jedná o upgrade, protože jsme byli svědky toho, že OnePlus používá standardní nabídky teleobjektivu, a i když jsou dobré, nabízí kvalitu zoomu bez většího množství detailů. Mít periskopickou kameru v OnePlus 12 by mohlo vést k mnohem lepší kvalitě obrazu na přiblížených obrázcích.

Nyní stojí za zmínku, že OnePlus 12 stále ještě v dohledné době nevyjde. OnePlus 11 byl globálně uveden na trh začátkem tohoto roku, takže nemá smysl hned vydávat nástupce. V nadcházejících dnech by se však dalo očekávat mnohem více informací a my vás určitě budeme informovat o všem, co se o příští vlajkové lodi dozvíme.

Pokud je tato informace pravdivá, OnePlus 12 bude prvním veřejně dostupným zařízením s periskopickou kamerou. Objevily se zprávy o dalších zařízeních od společnosti s tímto senzorem, ale žádné z nich to nedávalo smysl. Jak se budeme blížit oficiálnímu datu vydání, budeme vám samozřejmě moci poskytnout další informace.

Můžete očekávat, že OnePlus 12 bude mít nový kamerový systém, včetně vylepšeného primárního fotoaparátu, Android 14 ihned po vybalení, Snapdragon 8 Gen 3 a šíleně rychlé nabíjení.

Přestože jsou zařízení OnePlus skvělá, ve srovnání s konkurencí mají obvykle průměrné kamerové systémy. Zde doufáme, že OnePlus 12 to změní a dostaneme fotoaparát, který si skutečně zaslouží být ve vlajkové lodi. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno