Nyní, když je potvrzeno, že Galaxy Z Fold 5 vyjde do konce července 2023 , můžete dnes očekávat spoustu zajímavých podrobností o nadcházející vlajkové lodi, máme pro vás další a nemusí vás tak úplně potěšit.

Vidíte, až dosud byl téměř veškerý humbuk, který se kolem Galaxy Z Fold 5 vytvořil, hlavně kvůli skutečnosti, že nadcházející skládací vlajková loď bude mít nový pant typu waterdrop, díky kterému bude telefon nejen odolnější, ale také tenčí a ohyb bude mnohem méně viditelný. Nyní jsme dostali zprávu, že to tak úplně být nemusí.

Na základě informací získaných spolehlivým tipérem Ice Universe bude záhyb na Galaxy Z Fold 5 o 15 % menší než to, které jsme viděli na Galaxy Z Fold 4. Nyní se toto číslo zdá jako malý pokles, protože waterdrop pant měl být revolucí v designu a lépe se starat o záhyb, ale zdá se, že tomu tak nebude.

Jak bylo zmíněno již dříve, pro mnoho lidí to nemusí být velký problém, ale pokud se chystáte vydat více než 40 tisíc za skládací telefon, pak musíte mít něco, co vypadá dobře a prémiově. Pomačkání není něco, s čím se většina lidí bude chtít smířit. Zároveň rozumím tomu, proč u skládacího telefonu existuje pomačkání, a nevidím jen velmi málo nebo žádný způsob, jak se toho úplně zbavit, ale pomačkání je u Galaxy Z Fold 5 pouze o 15 % menší. 

Vydání Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5 je naplánováno na 26. července a akce se bude konat v Soulu v Jižní Koreji. Budeme vás informovat, jakmile se objeví další podrobnosti o nadcházejících skládacích vlajkových lodích společnosti Samsung. Dejte nám vědět, co si o záhybu myslíte a zda vám nevadí, že máte na obrazovce telefonu něco tak nápadného.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno