Dle slov zaměstnanců společnosti Samsung, se nedá Galaxy Z Fold 5 nazývat ani Galaxy Z Fold 4s. Soudě podle úniků, které jsme dosud viděli, bude Galaxy Z Fold 5 představovat jen minimální upgrade oproti svému předchůdci.

Galaxy Z Fold 4 může být jedním z nejlepších skládacích telefonů, ale nyní, když na trh vstoupilo více hráčů, je jen těžké nepřát si ještě lepší telefon. To ale bohužel nemusí Galaxy Z Fold 5 splnit.

Očekává se, že telefon bude mít téměř stejný design jako Fold 4 a na rozdíl od toho, co tvrdil únik, nemusí mít ani větší 6,6palcový krycí displej.

A to není vše. Říká se, že telefon zdědí specifikace fotoaparátu a baterie aktuálního modelu.

Leaker Ice Universe říká, že někteří zaměstnanci Samsungu vyjádřili své zklamání nad designem a zašli tak daleko, že řekli, že Fold 5 si ani nezaslouží označení Fold 4s. Au.

Nedávné zvěsti také nebyly úplně slibné. Například to vypadá, že nový waterdrop pant podstatně nezmenší záhyb a mohl by také ovlivnit mechanismus volného zastaveníJe také nepravděpodobné, že zařízení bude mít prostor pro S Pen.

Ale není vše tak úplně šedé, protože zařízení může mít například stejný počet megapixelů jako Fold 4, ale údajně bude vybaven novými senzory a to by mu mělo pomoci pořizovat lepší snímky. Fold 5 bude poháněn účinnějším Snapdragonem 8 Gen 2, takže životnost baterie se určitě zvýší. Telefon se může složit úplně, takže se bude cítit jako běžný telefon a nebude tak podivný, když se složí.

Zařízení by mohlo být prvním skládacím telefonem Samsungu, který nabízí odolnost proti prachu, což by bylo velmi vátané a také se říká, že je o něco lehčí než Fold 4. 

Vzhledem k omezené dostupnosti jiných ohebných telefonů neměl Samsung doposud žádnou skutečnou konkurenci, ale teď, když je tu Pixel Fold, vivo Fold a řada dalších, by bylo zajímavé sledovat, jak Samsung bude chtít všem utéct.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno