Příští model iPhone SE ustoupí od konvenčního designu a přijme přístup na celou obrazovku. Pro Apple je však složité držet cenu na uzdě a současně zavádět komponenty vyšší třídy pro iPhone SE 4.

Již dříve jsme slyšeli, že zařízení bude mít podobný design jako iPhone XR nebo iPhone 12. I když si nejsme vědomi konečných změn v designu, zdá se, že Apple odloží uvedení iPhone SE 4 na rok 2025 kvůli problémům souvisejícím s výkonem a nabídkou OLED displeje.

Nová zpráva od The Elec naznačuje, že iPhone SE 4 byl zpožděn z roku 2024 na rok 2025 kvůli přetrvávajícím obavám ohledně výkonu a nabídky OLED displejů. Společnost BOE je dodavatelem displejů Applu pro SE 4, ale má problémy s dodávkami. Kvůli těmto problémům se zařízení zpozdilo o rok. Zdroj také uvádí, že LG a Samsung jsou ochotni a schopni vyrábět OLED panely pro iPhone SE 4, ale zatím nedošlo k aktualizaci nabídky.

Dodavatel Apple BOE pracuje na novém LTPS nebo nízkoteplotním polykrystalickém silikonovém filmu pro OLED panely pro iPhone 15 a iPhone 15 Plus. Kromě toho byl dodavatel také pověřen výrobou levných OLED displejů pro SE 4. Zůstává otázkou, zda Apple zvolí LG nebo Samsung, nebo se bude dál držet BOE.

Zdroj: Apple

Pokud jde o to, co byste měli očekávat, iPhone SE 4 bude obsahovat vlastní 5G modem společnosti Apple spolu s designem, který připomíná iPhone 14. To znamená, že design bude velmi podobný modelům iPhone 14, ale na přední straně bude umístěn originální zářez. Zářez na iPhonu 12 byl větší než u nejnovějších modelů. Není však známo, zda bude iPhone SE 4 obsahovat Face ID nebo tlačítko Touch in Power.

Velikost displeje by se zvýšila na 6,1 palce, ale podle mého názoru, pokud Apple ponechá zařízení menší, podobně jako iPhone 12 mini. Zařízení bude také vybaveno rychlejším procesorem řady A pro vyšší výkon a zlepšení výdrže baterie. Pokud jde o cenu, iPhone SE 4 bude mít vyšší cenu než SE 3, ale Apple se postará, aby to zůstalo na rozpočtové úrovni. iPhone SE 3 je k dispozici za 429 dolarů, což z něj dělá nejlevnější iPhone, který si můžete koupit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno