Pixel 8 a Pixel 8 Pro mají být oficiálně vydány v říjnu, ale na webu Pixel Simulator společnosti Google omylem unikl design vlajkové lodi nejvyšší úrovně, ktzerý zahrnuje tři povrchové úpravy, které budou zákazníkům k dispozici, a nesčetné množství specifikací a další funkce.

Přestože společnost tyto detaily odstranila, pro reklamního giganta bylo příliš pozdě, protože velké množství informací nyní koluje po netu.

Začněme nejprve třemi cíli. M. Brandon Lee, @thisistechtoday, zveřejnil na X, že Pixel 8 Pro bude dostupný ve verzích Licorice, Porcelain a Sky. To nebyly všechny zveřejněné informace, protože webová stránka Pixel Simulator se také zaměřila na funkce a specifikace vlajkové lodi, včetně snímače tělesné teploty umístěného blízko pole zadní kamery.

Nadcházející model smartphonu bude samozřejmě dodáván také se šachtou na SIM kartu, čímž budou pohřbeny všechny fámy, že Google přechází na verze Pixel 8 Pro pouze s eSIM. Z obrázků jsme si také všimli, že špičková nabídka společnosti obsahuje horní a spodní reproduktory, které poskytují pohlcující zvukový zážitek pro ty, kteří chtějí poslouchat hudbu nebo film bez sluchátek.

Pixel 8 Pro je také údajně dodáván s teleobjektivem s 5x zoomem, i když sekce funkcí neuvádí, zda „5x“ je bezztrátový zoom nebo kombinace optického a digitálního zoomu. Další doplňky jako NFC, kryt antény mmWave a několik mikrofonů si najdou cestu do vlajkové lodi.

Celkově se očekává, že Pixel 8 Pro bude doposud nejvíce funkcemi obohacenou nabídkou společnosti Google a s tímto masivním únikem informací, které se objevily před událostí iPhone 15, by to mohlo změnit pohled potenciálních kupců, kteří připravovali své peněženky na upgrade. Zařízení společnosti Apple. Podle různých příspěvků se o Googlu říká, že vyřadí zakřivené displeje za ploché se symetrickými rámečky, čímž pravděpodobně usnadní uchopení Pixel 8 Pro.

Webová stránka Pixel Simulator bohužel neposkytla podrobnosti o Tensor G3 SoC, který bude pohánět Pixel 8 i Pixel 8 Pro. Naštěstí jsme tyto informace získali před zveřejněním tohoto úniku a zjistili, že Tensor G3 bude obsahovat 9jádrový cluster CPU s různými vylepšeními a upgrady. Za předpokladu, že se nejedná o poslední chybu Googlu, pokud jde o únik produktu, budeme vás brzy informovat o dalších podrobnostech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno