Kvalitních USB nabíječek je na trhu málo. Ještě menší počet je těch skutečně multifunkčních s více porty. Tento problém naštěstí řeší společnost VARTA se svým novým High Speed Chargerem.

Zařízení si poradí nejen s telefony, tablety, ale také například ultrabooky a to díky nabíjení až 65 W skrze USB-C. Nabíječka disponuje třemi konektory. Základem je jeden USB-A s podporou až 30W nabíjení a 2x USB-C zvládající až 65 W.

Zdroj: Varta

Nabíječka nabízí standard Power Delivery (USB-C) a Quick Charge 3.0 (USB-A) s tím, že pro první technologii (PD) je k dispozici až 65 W a Quick Charge (QC) zvládne max.  30 W. Pro nabíjení jsou k dispozici všechny tři konektory najednou. Není tak problém pokrýt v jednom cyklu potřeby např. celé rodiny.

Zdroj: Varta

V případě využití všech konektorů je k dispozici dohromady max. 65 W pro sdílené nabíjení. VARTA High Speed Charger využívá technologii GaN (Gallium Nitrid), která umožňuje dosáhnout velkého výkonu při zachování malých rozměrů. S délkou 10,8 cm a šířkou 3,45 cm je menší jak většina nabíječek mobilních telefonů a přesto dokáže „nasytit“ i ultrabook. Zařízení se tak stává ideálním řešením nejen na doma, ale také na cesty, kde pokryje potřebu několika nabíječek.

Navíc VARTA dává na svou rychlou nabíječku 3 letou záruku. VARTA High Speed Charger můžete zakoupit například zde.

Nabíjecí profily:

2x USB Type C PD output: 5 V/3 A; 9 V/3 A; 12 V/3 A; 20 V/3.25 A (65W max.)

1x USB A QC output: 5 V/3 A; 9 V/3 A; 12 V/2.5A; 20 V/1.5 A (30W max.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno