Konečně nastává čas, kdy dostáváme nějaké další informace o Galaxy S23 FE. Uvedení telefonu na trh bylo nějakou dobu tak trochu záhadou. Navzdory četným únikům byly stále věci, které byly pod neznámé.

Do dnešního dne jsme například neměli tušení, kolik telefon bude stát a kdy bude uveden na trh, ale to se dnes změnilo.

Získali jsme informace týkající se ceny a data vydání Galaxy S23 FE. Dobrou zprávou je, že telefon vás nebude stát mnoho, vzhledem k tomu, že se jedná o produkt Samsung vyšší třídy. Cena telefonu bude začínat na 599 dolarech, což je podle mě cena za základní model, což upřímně není tak špatné vzhledem k tomu, jak odpovídá tomu, co lidé chtějí.

Pokud jde o datum vydání, Galaxy S23 FE má debutovat 4. října, což znamená, že telefon bude uveden na trh spolu se zařízeními Google Pixel. Teď si nejsem jistý, jestli Samsung uspořádá další Galaxy Unpacked, protože zatím jsme neviděli žádné bannery, takže to s největší pravděpodobností bude spuštění formou tiskové zprávy, ale i po tak dlouhé době čekání, je vlastně úplně jedno, pro jakou formu uvedení se Samsung rozhodl.

Pokud jde o nový telefon, očekává se, že Samsung uvede Galaxy S23 FE s kombinací Exynos 2200 a Snapdragon 8 Gen 1; získáte také 8 GB RAM s možností úložiště mezi 128 a 256 GB. Kromě toho bude mít telefon 6,4palcový OLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, nastavení tří fotoaparátů na zadní straně s hlavním fotoaparátem 50 megapixelů, 4 500 mAh baterii s podporou rychlého nabíjení 25 W, hodnocení IP68, a více.

Zdá se, že telefon vypadá jako vynikající balíček pro každého, kdo hledá specifikace vlajkové lodi, ale bez nutnosti zbytečného utrácení. Doufejme, že v následujících dnech se dozvíme více podrobností a určitě vás budeme informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno