Říká se, že Apple představí tři nové zadní kamery pro iPhone 16 Ultra a tvrdí, že vlajková loď příštího roku dostane tento hardwarový upgrade jako prostředek k nějaké bezdrátové komunikaci s Apple Vision Pro. Tipér, který o této informaci mluvil o víkendu, má však aktualizaci, která uvádí, že počet fotoaparátů zůstane stejný jako u letošního iPhone 15 Pro Max, spolu s dalšími podobnostmi.

iPhone 16 Ultra má nyní údajně získat stejné nastavení trojitého zadního fotoaparátu jako letošní model, spolu s jednotkou LiDAR. Majin Bu ustoupil od své původní zprávy a řekl, že na jeho straně došlo k chybě ve výkladu. Jeho nejmenovaný zdroj očividně mluvil o kameře LiDAR a LED blesku, jako by byly součástí přídavných senzorů.

Protože se však jedná o samostatné součásti, očekáváme, že uvidíme širokoúhlé, ultraširokoúhlé a tetraprismové teleobjektivy jako u iPhone 15 Pro Max, ale s některými možnými změnami hardwaru. Existují další podobnosti, o kterých se říká, že iPhone 16 Ultra sdílí s iPhone 15 Pro Max. Apple si zatím prý ponechává Dynamic Island na top-end modelu pro příští rok spolu s titanem.

Zdá se, že Dynamic Island se nezmění ještě minimálně několik let, než se společnost rozhodne konečně představit celoobrazovkový design. Při několika příležitostech jsme uvedli, že titan ve srovnání s nerezovou ocelí dobře neodolává pádům, ale existuje možnost, že Apple zlepšuje proces tepelného spojování s hliníkem.

Když se Majin Bu zeptal na odolnost titanového šasi určeného k použití pro iPhone 16 Ultra, odpovídá uživateli ve svém příspěvku, že si představuje, že se odolnost zlepší, ale protože tato informace je velmi ranná, není schopen poskytnout jasnější odpovědět. Celá řada Apple iPhone 15 byla oficiálně uvedena do prodeje minulý týden, takže fámy kolem iPhone 16 Ultra by měly být okamžitě považovány za spekulaci, protože je příliš brzy na vyvozování závěrů. Příští rok můžeme očekávat implementaci řady změn, takže zůstaňte naladěni na další aktualizace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno