Nové modely Apple iPhone 15 Pro nabízejí spoustu výkonu díky nejnovějšímu čipu A17 Pro a vylepšené paměti RAM. Počáteční benchmarky A17 Pro odhalují rychlejší výkon CPU a GPU. Zatímco design a vnitřní design jsou mírně vylepšeny, uživatelé hlásili, že se jejich zařízení přehřívají.

Apple si je tohoto problému vědom a vydal iOS 17.0.3 s opravou problému s přehříváním u modelů iPhone 15 Pro. Po testování nejnovější aktualizace dospěl uživatel k závěru, že problém nebyl vyřešen.

Původně se uvádělo, že problém s přehříváním na iPhone 15 Pro je způsoben novým čipem A17 Oro, který vytváří hodně tepla. Tato tvrzení však odmítl průmyslový analytik Ming-Chi Kuo a uvedl, že problém nesouvisí s čipem A17 Pro, ale souvisí s novým titanovým povrchem na iPhone 15 Pro. Již dříve bylo také poznamenáno, že iPhone 15 Pro se přehřívá kvůli aplikaci Instagram. Apple vzal tento problém na vědomí a vydal iOS 17.0.3 s opravou pro přehřívající se modely iPhone 15 Pro.

YouTuber nyní testoval problém s přehříváním na iPhonu 15 Pro před a po instalaci iOS 17.0.3, který problém řeší. Při testování uživatel zjistil, že iPhone 15 Pro se po nabití zařízení a provedení benchmarkových testů stále zahřívá. Uživatel zaznamenal teplotu zařízení před a po instalaci iOS 17.0.3 termokamerou a výsledky byly poměrně překvapivé.

iPhone 15 Pro byl připojen k nabíječce při provádění grafického testu, který spotřebovává surovou energii z čipu A17 Pro. iPhone 15 Pro po instalaci iOS 17.0.3 dodával stejné stoupající teploty. Dříve bylo uvedeno, že Apple neomezil výkon čipu A17 Pro po aktualizaci iOS 17.0.3, což znamená, že problém s čipem nesouvisí. Uživatel uvádí, že není žádný rozdíl mezi teplotou modelů iPhone 15 Pro před a po instalaci iOS 17.0.3. Pro více podrobností se můžete podívat na celý test níže.

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o počáteční test a výsledky se mohou u jednotlivých zařízení lišit. Pokud problém přetrvává, může být přehřátí způsobeno chybou v aplikaci třetí strany, jako je Insatgram. Pokud problém přetrvává, nezapomeňte aktualizovat Instagram na nejnovější verzi, která by mohla problém vyřešit a odstranit všechny chyby způsobující problém. Budeme vás informovat o dalších novinkách.

1 komentář

  1. […] Zdá se, že nová řada iPhone 15 Pro jen těžko hledá stabilní půdu po nohama. Nové telefony byly od chvíle, kdy se dostaly na pulty prodejců, vystaveny mnoha problémům, včetně problémů se strukturální integritou telefonu a také problémů s titanovou povrchovou úpravou na telefonech, kdy se telefony hodně zahřívají.  […]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno