Není pochyb o tom, že Samsung je sám odpovědný za uvedení skládacích telefonů na trh a zahájení trendu, který nyní vidíme v plném proudu. Jedna věc u většiny skládacích telefonů, která většině lidí brání v jejich výběru, je však cena, která se však může změnit, protože jihokorejský technologický gigant příští rok uvolní cenově dostupnější skládací telefon.

Na základě nové zprávy s odkazem na zdroje dodavatelského řetězce společnost Samsung plánuje uvést na trh skládací telefon, který vyhovuje segmentu střední třídy, a mohlo by se tak stát již příští rok. Není to poprvé, co to slyšíme, protože v minulosti jsme slyšeli o tom, jak by mohlo existovat skládací Fan Edition zařízení. 

Pro začátek bohužel není k dispozici mnoho informací. Samsung však vydává cenově dostupný skládací telefon, který dává mnohem větší smysl, než si někteří mohou myslet. Například Galaxy Z Flip a Galaxy Z Fold 5 mají mezi sebou velký cenový rozdíl a někde uprostřed je mezera, která by se mohla vyplnit. Ale telefon střední třídy pravděpodobně znamená, že bude existovat skládací zařízení, které bude stát méně než 999 dolarů, což je skvělá věc pro ty, kteří jsou ochotni vzít si skládací zařízení a vyzkoušet si jej. 

Skládací zařízení střední třídy však vyvolává určité otázky. Pro začátek, kde bude Samsung konkrétně šetřit? Jako nejpravděpodobnější se jeví nějaké kompromisy ohledně specifikací, než aby šetřil na odolnosti, protože horší čipová sada a kamera bude uživatelům vadit méně, než snížená odolnost.

Pokud jde o uvedení na trh, doufáme, že jej Samsung představí příští rok spolu se zbývajícími skládacími telefony. V nadcházejících měsících můžete očekávat spoustu podrobností a určitě vás budeme informovat o všem, co se o skládacím zařízení střední třídy dozvíme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno