Uživatelé Galaxy S22 se mohou radovat, protože jsme právě obdrželi zprávu, že Samsung konečně zavádí stabilní aktualizaci One UI 6.0 na všechny tři telefony. Zavádění v současné době probíhá v některých evropských regionech, ale vzhledem k tomu, jak to začalo, byste měli aktualizaci brzy získat.

Pro ty, kteří by se zajímali, všechna tři zařízení Galaxy S22 nyní dostávají aktualizaci One UI 6.0. Verze sestavení pro všechna tři zařízení jsou S906BXXU6DWK4/S906BOXM6DWK4/S906BXXU6DWK4.

Za zmínku však stojí, že aktualizace vychází pouze těm, kteří byli přihlášeni k beta verzi. To znamená, že jakmile bude zavedení dokončeno pro všechny uživatele beta verze, začne se zavádět pro ty, kteří stále používají Android 13.

Ať tak či onak, je to skvělý krok společnosti Samsung k vydání aktualizace. Na základě nejnovějšího plánu. Samsung plánuje aktualizaci všech podporovaných telefonů Galaxy na One UI 6.0 do konce tohoto roku a Galaxy S22 nyní začne dostávat aktualizaci.

Jedno uživatelské rozhraní 6.0 na Galaxy S22 přinese řadu změn jak z Androidu 14, tak z vlastní sady funkcí Samsungu. To zahrnuje přizpůsobení zamykací obrazovky, stejně jako lepší správu oprávnění a vše ostatní, co byste od společnosti Samsung očekávali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno