Řada Galaxy S24 bude zítra oficiálně uvedena a na rozdíl od některých lidí jsem opravdu nadšený. Ačkoli nebudu upgradovat ve stejný den, v blízké budoucnosti se chystám získat variantu Ultra a zatím nám informace, které jsme obdrželi, řekly téměř vše o nadcházející vlajkové lodi. Nyní, před oficiálním uvedením na trh, máme k dispozici uniklé praktické video, které nám ukazuje, jak se rozbalují tři varianty Ultra.

Mějte na paměti, že Samsung je velmi agresivní, pokud jde o péči o úniky, takže existuje velká šance, že většina úniků týkajících se řady Galaxy S24 na internetu již byla odstraněna. Přesto se nám podařilo dostat do rukou uniklé video a můžete se na něj podívat níže.

Jak můžete vidět, video neponechává žádný prostor pro fantasii a poskytuje nám kompletní pohled na tři barevné varianty Galaxy S24 Ultra. Video také potvrzuje, že telefon skutečně přichází s plochým displejem a nikdo s tím nemůže nic dělat.

Galaxy S24 Ultra spolu se svými mladšími sourozenci bude zítra oficiálně uveden. Později dnes budeme mít odkaz na živý přenos online a můžete si být jisti, že brzy budete dostávat spoustu informací o nových telefonech.

Na jakou barvu Galaxy S24 Ultra se těšíte nejvíce? Dejte nám vědět své preference v komentářích níže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno