Samsung za necelé dva měsíce představí řadu Galaxy Z Fold 6 a zatím jsme se o chystané skládací vlajkové lodi dozvěděli několik opravdu zajímavých informací. V minulosti se objevily zvěsti o tom, jak Samsung změní celkový designový jazyk skládacího modelu, a nyní to potvrdil Thinborne, známý výrobce pouzder známý výrobou tenkých a lehkých pouzder pro telefony.

Zvěsti, které jsme slyšeli v minulosti, se zmiňují o tom, že Galaxy Z Fold 6 bude mít tentokrát o něco širší konstrukci, což je jistě dobře, protože minulá zařízení Galaxy Z Fold nabízela poměrně úzkou přední obrazovku. Na základě tohoto uniklého renderu se to u nadcházejícího skládacího modelu změní. Na render se můžete podívat níže:

Jak můžete vidět na obrázku výše, zdá se, že Galaxy Z Fold 6 má krycí displej, který je o něco širší než u předchozí generace skládacích telefonů. Ve skutečnosti to není nic, co by mělo být překvapením, protože je to jedna z věcí, na kterou se lidé ptají již delší dobu.

Úniky a zvěsti o Galaxy Z Fold 6 zmiňují, jak bude telefon plošší s ostřejšími okraji. To je krok správným směrem a mám pocit, že designová DNA bude převzata z Galaxy S24 Ultra, který podle mého názoru stále zůstává jedním z nejlepších telefonů, pokud jde o design. Nemyslím si, že by se na tom dalo něco zkazit.

Pokud jde o datum vydání, Galaxy Z Fold 6 by měl vyjít v červenci. Datum, které máme k dispozici, ukazuje na 10. červenec, tedy ještě předtím, než svět ovládnou olympijské hry, a dobrou zprávou je, že se nám do rukou dostane docela povedený telefon nabitý funkcemi. Samsung plánuje uvést na trh také mnoho dalších zařízení, včetně Galaxy Ring, hodinek řady Galaxy Watch 7 a Galaxy Z Flip 6.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno