Nvidia ohlásila novou sérii 65 palcových herních monitorů nazvaných BFGD (Big Format Gaming Displays) se 4K HDR, G-Sync, 150Hz a již jsou k dispozici záběry a detaily verze od Asusu.

Asus přinese model  ROG Swift PG65 , který bude mít všechny požadované funkce a tedy 65 palců, 4K, HDR, 120Hz, chybět nebude G-sync, zapracované budou Nvidia Shield funkce na Android TV základě.

Monitor bude mít svítivost 1000 nýtů, lokalizované podsvícení zajišťující kvalitní HDR, k tomu barevná škála pokryje kino formát DCI-P3, která je rozšířena oproti sRGB. Doplní to široké sledovací úhly. Kromě podpory vysokých framerate bude mít monitor zapracovanou i přímou podporu filmových formátů 23.976, 24, a 25 fps. Plus chybět nebude podpora konzolí. Celé to bude s velmi rychlou odezvou oproti standardním TV

Monitor se na trhu objeví již v tomto roce s tím, že již nyní je k vidění na CESu. Cenu však společnost odhalí až v době před uvedením na trh.

Nvidia tím tak dává velmi zajímavou alternativu hráčům, kteří chtějí od TV více a nestačí jim pomalá odezva a 60Hz a hlavně nepotřebují sledovat samotnou TV a vystačí si pouze s Netflixem, Hulu, Amazon Video a YouTube.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno