Na podzim letošního roku se fanoušci mobilních zařízení dočkají příchodu nového Samsung Galaxy Note 9, který je zcela jistě jedním z nejočekávanějších zařízení v tomto roce.

Dnes máme díky úniku první možnost pohlédnout na celkem šest barevných variant, které by měli být po vydání tohoto phabletu dostupné. Jak asi správně tušíte, tak Note 9 nebude představovat žádnou technologickou revoluci, ale spíše bude pokračovat v evoluci. Samsumg se s Note 9 zaměřil na upgradování gadgetů, což má pro firmu několik výhod. Například zajišťuje společnosti možnost využít předešlé výrobní procesy, což šetří náklady na zakládání nových systémů.

Korejský technologický gigant tak bude následovat design předchozího Galaxy Note 8 a Note 9 tak bude představovat jen kosmetické změny. Jednou z nich je například přemístěný snímač otisků prstů, který podle několika zdrojů bude nyní pod čočkami fotoaparátu. Ty budou obsahovat snímače z S9 a S9+, čímž bude zajištěna nejnižší možná hranice šumu.

Na uniklých obrázcích můžeme vidět velmi zajímavé barevné varianty, přičemž tou nejvíce zajímavou, je modrá varianta se zlatým rámečkem.

Očekává se, že Samsung s Note 9 zahájí také Upgrade Bixby a vylepší celkové uživatelské rozhraní.

Co se ceny týče, hovoří se o tom, že díky zachování stávajících výrobních procesů, by neměl Note 9 převyšovat startovací cenu předchozího modelu Note 8. Uvidíme však, jaká bude realita.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno